מאז שאני ילדה, אני זוכרת את עצמי בתקופת הניקיונות שלפני פסח (מישהו אמר שיעבוד ולא קיבל?) מפנטזת על העתיד הרחוק שם יהיה לי רובוט (או כסף לעוזרת קבועה) שיסייע לי להשלים את המלאכה בלי לעבוד קשה מדי.

אז השנים חלפו, עוזרת קבועה עדיין לא מצאתי, אבל רובוטי הניקיון הפכו כבר לשם דבר במשק הבית הישראלי. ועכשיו, לכבוד פסח, חברת , המובילה העולמית בשואבי אבק רובוטיים, מודיעה היום על השקת דגם רומבה i7+ עם מערכת סילוק אשפה אוטומטי . מכשיר הרומבה i7+ החדש, קובע רף חדש של אינטליגנציה ואוטומציה לשואבי אבק רובוטיים עם יכולות למידה, מיפוי והסתגלות למבנה הבית.

כן כן, זה אולי נשמע כמו מדע בדיוני או רעיון עתידני, אבל מכשיר הרומבה i7+, משתמש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping המאפשרת מיפוי של שטח ומבנה החדרים בבית, כך שניתן לכוון את הרובוט לנקות חדרים ספציפיים, באמצעות אפליקציית iRobot Home App. בנוסף, כשהרומבה i7+ מסיים את הניקיון, הוא מרוקן את הלכלוך אל תוך מערכת סילוק אשפה אוטומטית (ה- Clean Base™) המסוגלת להכיל כמות של כ-30 מיכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

"ה- iRobot Roomba i7+ הוא כיום הרובוט הוירטואלי המתקדם ביותר שנבנה אי פעם", מסביר קולין אנגל, יו"ר ומנכ"ל iRobot, "הודות ליכולתו למפות וללמוד את מבנה הבית וכן הודות למערכת סילוק האשפה האוטומטית. הרומבה i7+ הינו הגשמת החזון המקורי שהיה לנו כאשר יצאנו למסע לבנות לפני כמעט 20 שנה".

איירובוט I7+. צילום: יח"צ

 

אז מה חדש בדגם הזה שלא היה בדגמים הקודמים? קבלו שלושה יתרונות משמעותיים שאנחנו מצאנו:

מכיר את מבנה הבית שלך. מבין את הפקודות שלך

בעידן חדש של שואבי אבק רובוטים, הרומבה i7+, מאפשר ללקוחות לנקות חדרים ספציפיים בבית. על ידי שימוש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping, הרובוט לומד להכיר את מבנה הבית ומעניק שליטה מלאה על תיזמון ובחירת החדרים לניקוי. הרובוט יכול ללמוד עד עשרה אזורים שונים ולנקות אותם על פי ההוראות. מערכת הניווט iAdapt 3.0 המבוססת על טכנולוגיית vSLAM ומוגנת בפטנט, מסייעת לרומבה i7+ לנווט בבית ביעילות ובצורה חלקה. הרומבה +i7  יודע להתאים את עצמו גם לשינויים בסביבת הבית, כך שתמיד ימצא את הדרך הטובה ביותר לנקות.

מרוקן את עצמו

שואב האבק הרובוטי, הרומבה +i7, הוא הראשון מסוגו בעל מערכת סילוק אשפה אוטומטית, ™Clean Base, המאפשרת ריקון תוכן הרומבה לתוך מיכל ניקיון, המשמש גם כתחנת העגינה. מיכל הניקיון אוגר בתוכו את הפסולת, הלכלוך והאבק בתוך שקית סגורה וכאשר השקית מלאה, נשלחת התראה דרך אפליקציית iRobot HOME. המיכל יכול להכיל עד ל- 30 מכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

"הרעיון לפתח רובוט שיודע לרוקן את עצמו הגיע אלינו מהשטח, עם ביקוש רב מצד לקוחותינו", מסביר כריסטיאן סרדה, מנהל תפעול של iRobot, "באופן כזה, הרובוט החדש חוסך מהם את האבק והלכלוך, הקשורים לעיתים לריקון מיכלי שואבי האבק. יכולת זו, משפרת בצורה משמעותית את חוויית הלקוח. הרומבה החדש, משחרר את לקוחותינו מכל היבטי הנקיון מתחילתו ועד סופו במשך שבועות".

ביצועים עוצמתיים. ניקיון חכם

ה-iRobot הוא מותג שואבי האבק הרובוטיים היחיד בעלי סט מברשות גומי כפול לשימוש במספר משטחים, לניקוי יעיל הן של שטיחים והן של רצפות קשות. דגמי ה-  i7+ מתאימים באופן אוטומטי את גובה ראשי הניקוי כך ששתי המברשות נוגעות ישירות ברצפה. מברשת אחת מקרצפת את הלכלוך והשנייה מסתובבת בכיוון ההפוך לחילוץ ושאיבת הלכלוך.

הרומבה i7+ בעל פרופיל דק במיוחד, המאפשר ניקוי תחת הרהיטים ולאורך פאנלים. הרומבה i7+ משתמשים במסנן ייעודי, הלוכד 99% מהאלרגנים, עובש, קרדית האבק, ושיערות בעלי חיים. על ידי שימוש בטכנולוגיית ™Dirt Detect, הרומבה i7+ משתמשים בחיישנים לזיהוי אזורים מלוכלכים במיוחד, ומנקים אותם ביסודיות יתרה. לאחר שהרומבה i7+  סיים את תהליך הניקוי, ניתן יכולים לראות דוחות ניקיון ופרטים אחרים באפליקציית iRobot Home.

אז מה בתכל'ס?

ובכן, גילוי נאות, קיבלנו את הדגם החדש להתנסות בבית ואיך נאמר זאת? היה קשה מאוד להיפרד. המכשיר אסתטי, נוח לתפעול ובעל סוללה חזקה שהספיקה לנו לניקיון כל שטח הבית (ומדובר בדירת 6 חדרים בלי עין הרע). כיאה לדירה עם הרבה בנות, השואב אבק הרובוטי הצליח להתמודד יפה מאוד עם נשירת השיער שמאפיינת את המגדר היפה וזאת למרות הרצפה הבהירה שמבליטה כל לכלוך. עוד יתרון נהדר הוא היות המכשיר דק ובכך הוא מצליח להיכנס גם מתחת לספות ולרהיטים (בניגוד לשואבי אבק רובוטיים אחרים שהיו אצלנו – והיו).

בקיצור, אם יש לכם את הכסף ובא לכם לפנק את עצמכם בהשקעה לטווח ארוך – אנחנו הכי ממליצים בעולם. 

מחיר וזמינות:

בין 3,490-3,990 ש"ח (תלוי בקיום מערכת סילוק אשפה)

חשוב לציין שהמכשיר מושק בארץ במחיר זול משמעותית למדינות אחרות: בישראל המחיר הוא 3,990 ₪ (3,410 ₪ באילת) ובאירופה לדוגמא המחיר עומד על 5,034 ₪, בארה"ב המחיר הוא 4,015 ₪ לפני מע"מ ומיסים.

 

ה- +Roomba® i7 וה- Roomba i7 זמינים בחנויות iRobot ברחבי הארץ או באתר: https://www.iRobot.co.il/

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.