צילום: iCLIPART

לידה זה מסוג אותם הדברים שאומנם גברים יכולים לחשוב עליהם ולקרוא אודותיהם חומר רב, אך בסופו של דבר מי שלא חווה אותם באופן אישי יתקשה להבין אותם. לכן ברור מדוע גם אתה, כמו לא מעט גברים אחרים, מרגיש חסר אונים במובן מסוים אם אשתך ילדה לא מזמן. מצד אחד יש התלהבות מאוד גדולה בבית, כי המשפחה גדלה ונכנס תינוק חדש, אך מצד שני יש גם הרבה אי וודאות, דאגות והורמונים שמציפים, לפחות את הבת הזוג שילדה. זה נשמע לך מוכר וגם אתה חושש מכל אותם הדברים שעלולים להרוס לאחר לידה? אם כך, כדאי שתדע ששום דבר כאן הוא לא גורל. כלומר, זה בהחלט נכון לומר שהדברים נמצאים בידיים שלך ויש הרבה דברים שתוכל לעשות כדי לשמור על הזוגיות שלך ולהגן עליה, אז למה אתה מחכה?

כל ההפתעות שתוכל להזמין לאשתך

אם יש משהו שעלול להרוס את הזוגיות אחרי הלידה, זה כאשר מתעלמים אחד מהשני, מזניחים את הקושי ואת הצרכים האחד של השני ומתרכזים אך ורק בתינוק שזה עתה נולד. לכן, רגע לפני שאתה עושה זאת, כדי שתבצע הזמנת משלוח פרחים. אין שלא הייתה שמחה לקבל מבעלה זר פרחים מידי פעם, אפילו את זר הפרחים שאתה שולח לאשתך הביתה כי היא נמצאת עכשיו עם התינוק בחופשת לידה. בנוסף לכך, אתה יכול להוסיף לזר הפרחים עוד כמה הפתעות שיהפכו את החגיגה לעוד יותר מיוחדת, כמו לדוגמא שוקולדים איכותיים או אפילו בקבוק יין, כי למה לא? היום הרבה חנויות פרחים ברעננה מציעות את השירות הזה ללקוחות שלהן כך שאין ספק שגם אתה תוכל להזמין לאשתך סלסלה יפה שכזו. אם לכל זה תוסיף גם את תשומת הלב האמיתית שתעניק לה ואת החיבוק החם שלך, אתה תראה איך תרכך אותה בשנייה ואין ספק שתצליחו ביחד לשמור על הזוגיות שלכם.

צאו לבלות

אם יש משהו שבדרך כלל צעירים לא מוצאים לו זמן, זה לצאת לבלות. כולם עסוקים מידי אחרי שנולד ילד, חושבים רק על מה שהוא צריך ושוכחים בכלל את הזוגיות. עם זאת, אחרי שכבר עברו כמה חודשים מהלידה, אין ספק שאתם יכולים להשאיר את התינוק עם אחד מהסבים או הסבתות שלו לכמה שעות. בצורה כזאת תוכלו לצאת ולבלות ביחד, אז למה לא? זמן איכות חשוב מאוד בכל שלב בזוגיות שלך ושל אשתך ולכן בהחלט כדאי שתיזום אותו. בנוסף לכך, אם תוסיף ליציאה הזאת גם פרחים שתזמין לאשתך או הפתעות אחרות שהיא אוהבת, אין ספק שזה יהיה בילוי מוצלח. אי אפשר להתווכח עם העובדה שהתקופה שאחרי הלידה מאוד מאתגרת אבל ביחד אתה ואשתך יכולה לצלוח אותה, ובגדול.

הכתבה בשיתוף “פרחי חודי” 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.