אז הזמינו אותך לדייט ואת מאמינה שהפעם זה זה. הוא בחור כל כך טוב, וחמוד, ואיכותי, ואמא שלך תמות עליו, והוא אפילו נראה טוב. עוד לפני הדייט את כבר מדמיינת כיצד תוכלי להשוויץ בו מול החברות, ובתוך חצי שנה, גג שנה, תזמינו אותן לחגוג בשמחתכם. יופי, כי ממילא כבר שמת עין על שמלה מהממת לחתונה.

אבל רגע! לפני כל הפנטזיות, שבעזרת ה’ יסתיימו בטוב ולא בשיברון לב, את לא יכולה לתפור שמלה מסביב לכפתור. שבי רגע, הירגעי. בעצם, לא – עמדי, תתחילי למדוד בגד חמוד שמחמיא לך והתחילי להתאפר. ביקשנו מיוסי ביטון, אומן האיפור האגדי, לתת במיוחד לך טיפים ליום הגורלי. אם תשמעי לו – בטוח יש לך דייט שני.

מוכנה? הנה יוצאים לדרך.

 

1
מניחים בעזרת מברשת רחבה צללית ורדרדה ומטשטשים . איפור: , צילום: יניר סלע

 

שלב 1:

מניחים קרם לחות על עור הפנים. מניחים קונסילר משחתי על העפעף ומטשטשים בעזרת ספוגית לשכבה דקיקה במיוחד. שכבת הקונסילר תהיה בסיס נהדר להנחת צלליות ועמידותם לאורך זמן. מניחים בעזרת מברשת רחבה צללית ורדרדה ומטשטשים אותה עד לשקע העין.

 

2
בעזרת מברשת מייק-אפ בתנועות סיבוביות מאחדים את שכבת המייק-אפ. איפור: יוסי ביטון, צילום: יניר סלע

 

שלב 2:

מניחים מייק-אפ נוזלי המותאם לגוון העור בנקודות מרכזיות על עור הפנים, מורחים קונסילר נוזלי בגווני הארה מתחת לעיניים, על קצה האף ובאזור ה-T  ומדגישים עצמות הלחיים במייק-אפ משחתי לחותי בגוון טון אחד כהה מגוון העור ליצירת מראה מוצלל. בעזרת מברשת מייק-אפ בתנועות סיבוביות מאחדים את שכבת המייק-אפ ליצירת כיסוי מלא של הפנים.

 

3
נסרק את הריסים ונניח את המסקרה ממש משורש הריס. איפור: יוסי ביטון, צילום: יניר סלע

 

שלב 3:

בעזרת כרית פודרה מניחים בטפיחות פודרה שקופה לקיבוע מלא של שכבת המייק-אפ. בעזרת מברשת סומק מניחים סומק על תפוחי הלחיים גוון סומק ורדרד עדין עד לאיחוד עם שכבת הצללה. נניח בתנועות סיבוביות מסקרה ווליום שחורה על גבי הריסים, טיפ קטן מיוסי ביטון ליצירת מילוי ועיבוי ריסים מושלם הוא לעבוד בשני שלבים: בשלב הראשון נסרק את הריסים ונניח את המסקרה ממש משורש הריס ועד לקצוות ליצירת עיבוי ריסים. בשלב השני נעבוד בטיפוף על צוות הריסים ליצירת נטיפים קטנטנים שיאריכו את קצוות הריסים.

4
טיפ: הניחי איליינר ג’ל בגוון שמנת בשורש ריס תחתון. איפור: יוסי ביטון, צילום: יניר סלע

 

שלב 4:

טיפ מיוחד מאמן האיפור יוסי ביטון: אני ממליץ על הנחת איליינר משחתי (ג’ל) בגוון שמנת בשורש ריס תחתון, פורמולת הג’ל הינה עמידה במים ולכן מומלצת לקו הדמעות, היא מתייבשת במהירות ונשארת לאורך זמן ונהדרת לנשים שדומעות באופן קבוע מאיפור. גוון השמנת הוא גוון מיוחד בפני עצמו כפי שידוע כגוון נהדר שיוצר אשליה של עיניים גדולות.

סופי חדש
התוצאה הסופית. עכשיו רק נותר לאחל בהצלחה. איפור: יוסי ביטון. צילום: יניר סלע

איפור: יוסי ביטון

צילום: יניר סלע

דוגמנית: קארין נקאש

סטיילינג ושיער: אליאב ממן

 

 

 

 

 

מרב לרנר

מרב לרנר


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.