איך הגענו למצב הזה? יד רכה מול הטרור, אכיפה ירודה, הסרת מחסומים והזיות שלום מול הסתה פראית אינסופית. הליברליות מתנפצת בפנים. הגיע הזמן להתחיל לעבוד:

1. סילוק הח"כים הערבים מכנסת ישראל – ישנן שתי תנועות אנטי-ישראליות ששום מדינה לא היתה מוכנה לאשר בתוכה, בל"ד והתנועה האסלאמית (הפלג הצפוני). הן לגיטימיות ופעילות מאוד ברחוב הערבי. פעילות ההסתה של אחת מהן אף אושרה באופן קבוע בכנסת ע"י בג"ץ. הקשר בין חמאס לפלג הצפוני כבר נדון פעמים רבות ובל"ד מנסה להשתלט על הרחוב בשורה קבועה של פרובוקציות נגד המדינה היהודית וסמליה. שתי תנועות אלה גם הסיתו את האוכלוסייה המקומית במהומות שנת 2000.

לצערי הן ממשיכות להתקיים במדינת ישראל ובכנסת ישראל. ואתם יודעים מה יותר מרגיז? לחברי כנסת יהודים אין בעיה עם זה. לא רק שאין להם בעיה עם זה, הם גם מוכנים לשבת איתם באופוזיציה ולשתף איתם פעולה. החמור ביותר הוא שהם אינם מייצגים את ערביי ישראל אלא את האויב הפלשתיני בעזה. אסור להמשיך אפילו יום אחד כשיש נציגות של האויב בתוך כנסת ישראל. אנחנו לא צריכים לחכות שבג"ץ יאשר זאת. אנחנו צריכים לעלות לירושלים ולהעיף אותם בכל מחיר.

2. שינוי תפיסה במשטרת ישראל – במשך שנים, במטרה לשמור על שקט תעשייתי, נמנעת משטרת ישראל מלהיכנס לערים ערביות כמו טירה, טייבה, אום אל פאחם ובאקה אל גרביה. כמו גם לשכונות ירושלים הערביות. במילים אחרות, ישראל נמנעה מלאכוף את ריבונותה בערים אלה, במיוחד בערי המשולש. התוצאה היא לא רק גל אלימות פלילי בכפרים, רציחות וחיסולי חשבונות, אלא גם החרפת המתח הקיים. לכן, לא נותר מנוס מלשנות את גישתה של משטרת ישראל לטיפול בבעיה שהיא עצמה יצרה.

גל הטרור. פייסבוק משטרת ישראל
גל הטרור. פייסבוק משטרת ישראל

3. שחרור ידיו הכבולות של צה"ל – לצה"ל יש את הכוח והיכולת להתמודד מול כל מדינה בעולם ובטח ובטח מול חבורה של ליצנים שזורקים אבנים. בשביל זה צה"ל צריך שיוציאו מתוכו את המפקדים הבכירים אשר מחזיקים בדעות שמאל קיצוניות. דבר שמסב נזק לחוסנו ולהרתעתו, שכן אלו דוגלים בסלחנות וויתור לאויב.

דעתו של השמאלני לא עולה בקנה אחד עם רוחו של צה"ל ולכן אין למפקדים שמאלנים מקום בצמרת הבחירה של צה"ל, עם כל הכאב שבדבר. אני יודע שדבריי מכעיסים אי אלו אנשים, אך זו האמת. תוסיפו על כך את ארגוני השמאל והתקשורת המצלמים כל תזוזה של צה"ל במטרה לפגוע בחוסנו וביכולתו להגיב, והנה קיבלתם צבא אזוק וחסר אונים מול אויב שמונע ע"י ארגוני שמאל ותקשורת שקרית.
בכל מדינה נורמלית זה לא היה יכול לקרות. בכל מדינה נורמלית היו מפרקים לאותם ארגונים את העצמות, במקרה הטוב. ובמקרה הגרוע היו גם מעלימים אותם כלא היו. כנראה שרק ככה זה עובד. כנראה שאין מנוס מלהתחקות אחר מדינות אלה.

4. הפסקת הסתת עמותות השמאל הקיצוני – במדינת ישראל פועל מספר לא קטן של ארגוני שמאל קיצוני אשר פועלים בכל דרך אפשרית להסית נגד המדינה, וכל זאת בסיועה של אירופה שאוטוטו מתאסלמת.
לדוגמה, עמותת 'זוכרת' שממומנת ע"י אי אלו מדינות אירופה וחמור מכך – היא אף קיבלה אישור משפטי מבג"ץ להמשיך ולהסית תחת מסווה של חופש הביטוי. זאת מבלי להזכיר את 'בצלם' שלימדו את האויב לצלם ולפרסם תמונות שקריות על חיילי צה"ל וכדומה.
ההסתה בסופו של דבר עובדת ולצערי אנו נאלצים לאכול את פירותיו הבאושים של בג"ץ.
עלינו לסגור את כל ארגוני השמאל הקיצוני לאלתר ואף למנוע את פעילותם מהארץ ומחוצה לה. נתנו להם צ'אנס והם כשלו. הם הוכיחו את חוסר יעילותם למדינת ישראל ואת העובדה שהם מסבים רק נזק. לכן, אסור לתת להם להתקיים אפילו עוד שניה אחת!

5. טיפול בבג"ץ – לא ניתן להמשיך לחיות במצב בו בג"ץ מכתיב את חיי היום-יום ומתערב בפוליטיקה. אנו יוצאים לבחירות כל כמה שנים, בהם אנו בוחרים בהליך דמוקרטי את הנהגת ישראל ובסופו של דבר בג"ץ הוא זה שמחליט. אם כך, לשם מה יצאו לבחירות? בשביל מה אנו בוחרים את המנהיגים שיושבים בכנסת אם בסופו של יום בג"ץ הוא זה שמקבל את ההחלטות? אם כך הדבר, אולי עלינו לבצע בחירות גם לבג"ץ?
לפיכך, עומדות בפנינו שתי אופציות שעלינו לבצע בהקדם: הגבלת בג"ץ מלהתערב בפוליטיקה או הקמת מערך בחירות גם בבג"ץ ובכך נוודא שישבו שם האנשים הנכונים שמייצגים את דעת רוב העם. אין דרך אחרת.

6. איזון התקשורת השמאלנית – במדינת ישראל לא קיימת תקשורת אמיתית כלל וכלל (למעט חדשות 0404 וערוץ 20). התקשורת בישראל היא שמאלנית מובהקת וחד-צדדית. היא פועלת בגלוי בצורה מגמתית, ללא שום עוררין. התקשורת השמאלנית מתעלמת מעשרות פיגועים יום-יומיים שמתרחשים ברחבי הארץ ובוחרת להציג לכם מציאות שקרית ועגומה. זאת כדי להמשיך את שטיפת המוח שהיא עושה לכם במשך כמה עשורים במטרה לשכנע אתכם שמדינת ישראל היא האויב של עצמכם! לצערי היא גם מצליחה.
התקשורת בישראל קוראת ליהודי "טרוריסט" ולמחבל "לוחם חופש" או בסך הכל נער פלסטיני. בזמן פיגוע היא בוחרת לכתוב שיהודי נהרג ע"י נער פלסטיני במקום לכתוב שיהודי נרצח בידי מחבל. היא בוחרת להראות את הסבל של העם הפלשתיני יותר מאשר את סבלו של העם היהודי. היא כואבת את כאבו של האויב יותר מאת כאבו של בני עמה. היא שלוחה ישירה של השמאל בישראל ולכן היא עושה כל שביכולתה על מנת להפיל את שלטון הימין ואף פיתחה אובססיה לדבר. גם במחיר של שיתוף פעולה עם האויב ופגיעה בעם ישראל ובמדינתו. העיקר ששלטון הימין יפול, רק אז הם ירגעו.
בזכות התקשורת השמאלנית, ההנהגה בישראל נכנעה לתזה ש"תג מחיר" זה טרור ולכן יש למקד בו את הפעולה ולא באויב הערבי. התקשורת בישראל מעוניינת להוכיח שבלי "תהליך שלום" הכל קורס, מנפחת מצידה את התהליכים ומלבה בעצמה את היצרים מכל הכיוונים.

"התקשורת בישראל קוראת ליהודי "טרוריסט" ולמחבל "לוחם חופש""
"התקשורת בישראל קוראת ליהודי "טרוריסט" ולמחבל "לוחם חופש""

7. הפסקת סיפוק פרנסה לאויב – לצערי יהודים עושים הכל על מנת לחסוך כמה שקלים ומעדיפים לתת פרנסה לערבי ולא ליהודי. זו בעיה חמורה שאין שני לה. שורש הבעיה הוא בערור התפיסה שלנו כעם מאוחד.
זכרו תמיד: אמנם יתכן כי יהודי יהיה יקרן יותר מערבי, אבל יהודי תורם כסף לצדקה בעוד שערבי תורם לטרור! ככה שאולי בקנייתכם חסכתם שני שקלים, אבל ייתכן שתמכתם בטרור.
מה גם שבכפרים הערבים חיים אלפי שב"חים מהרשות הפלשתינית, המהווים קישור בין הישובים לבין ארגוני הטרור הפלשתיניים. מה שמביא להתעוררות גדולה של הצעירים הערבים בישראל המתחקים אחר ארגוני דאע"ש למיניהם. המצב הנוכחי חמור מאוד והוא מחייב טיפול שורש ארוך טווח.

לסיכום, הבעיה היא חוסר נכונות ערבית להכיר במדינת היהודים, שאותה שום "תהליך מדיני" לא מסוגל לרפא או לפתור.

עם ישראל עבר תקופות של שלום ושגשוג וגם תקופות קשות של רדיפות ומלחמות. אין מה לפחד מתקופות קשות, אלא לקחת אחריות על גורלנו. כשקמים עלינו להורגנו מבלי חשש ואף אחד לא מוחה על כך, זה מעיד שפנינו מועדות לימים קשים.
20 News

20 News