הבוקר אצל רזי ברקאי בגלי צה"ל התראיינה שרת המשפטים לשעבר , ואמרה שדברי ההגנה שלו על הפריצה לטלפון של נווה מובילים לאנרכיה.

כזכור, לפי מה שדווח בדצמבר 2019, אלפי קבצים שהיו בטלפון הנייד של יו"ר לשכת עורכי הדין לשעבר , דלפו – וקיים חשש שישמשו לסחיטת שופטים. בין התכנים: שיחות עם בכירי אכיפת החוק.

העיתונאי הבכיר של גלי צה"ל, רזי ברקאי, הגיש את כתב ההגנה שלו לתביעה שהגיש יו"ר לשכת עורכי הדין לשעבר אפי נוה, על רקע פרשת הפריצה לטלפון והדלפת החומרים מתוכו.
לאחר שפרקליטות המדינה הודיעה כי איננה יכולה לייצגו בשל העובדה כי הוא מועסק בגלי צה"ל כ"פרילנס", החליט ברקאי להיות מיוצג על ידי עצמו והגיש את כתב ההגנה בעצמו לאחר שהסתייע בעורך דין.

בכתב ההגנה, ברקאי מעלה טענה לפיה החומרים מתוך הטלפון של נוה אינם שלו אלא של נחלת הכלל, ולכן אין מניעה לעיין בו ולפרסמו ברבים.

ברקאי הוסיף וטען כי לא הייתה לו כל זיקה למכשירי הטלפון עצמם של אפי נוה, וכל שקיבל היה חומר כתוב ומסונן כנראה שנגע רק לנושאים שיש לציבור הרחב עניין בהם. לדבריו, הינו עיתונאי שביצע ומבצע את עבודתו ושליחותו העיתונאית במהימנות וביושר בשירות הציבור ולטובתו.
ברקאי מבקש מבית המשפט לדחות את התביעה, ולחייב את נוה בתשלום הוצאות לדוגמה וכן בשכר טרחת עו"ד הנתבע.

יפי הלוי

יפי הלוי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.