No Tag To Print

קורונה
צילום: עמוד הפייסבוק של החברה

איזה שווה זה בריכה בבית?

איזה שווה זה בריכה בבית?
ואוו מי לא חולם על בריכה בייתית? נחלת האליטסטים מהרצליה פיתוח, וקיסריה רבתי.
אז זהו, הרמנו את הכפפה ואנחנו אומרים לא עוד! בריכה פרטית חייבת להיות משהו יותר נגיש לכלל העם, אז בדיוק כפי שכל העולם מתפתח כך חייב להתפתח גם התחום הזה – נדבר על בריכת פיברגלס, בריכת בטון, ובריכה מתועשת.

פעם לבנות בריכה קודם כל היית חייב אדמה, טוב טכנית בזה לא השתנה יותר מידיי, אתה עדיין חייב שטח להציב את הבריכה, אז פעם היה נדרש תכנון, ובטון ממש לבנות בית מתחת לפני השטח, כי למים עצמם מסה מסויימת שצריך להחזיק אותה, כל הסיפור הזה מדובר על מאות אלפי שקלים, שלא לדבר על זמני הביצוע, נצח זה לקח לבנות בריכה.

אז מה החלטנו לבשר לכם? לא באנו לנקר עיניים, אנחנו אנשים פשוטים בדיוק כמוכם. באנו לשתף שכל זה שייך לתקופת הדינוזאורים, ואם אתם סבורים שזה כזה מורכב עדיין להקים בריכה בבית אז זה מורכב בערך כמו להחזיק מכשיר סלולרי בתיק האישי שלנו.

כמובן שיש עדיין בריכות מבטון, יחד עם זאת, אם אתם לא בקטע של בריכה אולימפית אז מדובר בחידוש של בריכות פיברגלס, אלה בריכות שמגיעות מוכנות, לרוב מייבאים אותן, בוחרים גודל, צורה, וכדומה חופרים בור בגינה מתכננים טיפה, וזהו יש לנו בריכת בטון חבר'ה, לא צריך מעבר לזה, תהליך פשוט וקצר שכמובן דורש מיומנות, כמו כל דבר אחר בחיים.

אחרי שהבהרנו את הפשטות כל בר דעת מבין שלא יתכן שזה לא דורש תחזוק, ובטוח שיש עוד כמה דברים שכדאי לדעת, אז פנינו ל"אדל בריכות" שיש לה ותק של למעלה מעשור בתחום, כן חברים… יש שיודעים על העניין הזה דיי מזמן, זה כבר לא חדש, 60% מהבניות החדשות הן עם בריכות ביתיות, בריכות פיברגלאס, בריכות בטון, ואף בריכות מתועשות, כשכל עלות הסיפור כיום למי שכבר יש בית עם חצר רק בלי בריכה, טווח המחירים נע בין 50 ל-100 אלף ש"ח זה הכל, כמו מחיר של רכב רגיל, או בניית מרפסת חדשה.

אז למדנו שהבניה עצמה ירדה ממאות אלפי שקלים, למחיר של עשרות אלפים שזה לא כזה נורא, מהמם, האם זה בטיחותי גם?

אלי מ"אדל בריכות" מספק לנו כמה תשובות,

למה כדאי ללכת על בריכה ביתית?

"אני לא מכיר אנשים שלא מעוניינים להנות מביתם, סמל סטטוס הכוונה היא לרמת חיים, ובריכה בבית מעניקה רמת חיים אחרת. זה המון, זה מלכד את המשפחה יחד, זה בריא לשחות, בוודאי שללכת לבריכה בחוץ זה כיף ואנשים שיש להם בריכה בוודאי שהולכים לכל מיניי אטרקציות ימיות, רק שזה נגיש יותר אז משתמשים בזה יותר, בדיוק כמו טלוויזיה בבית מול קולנוע בקניון."

האם צריך תשתיות נוספות למעט חצר בעבור בריכה?

"בהחלט לא, וניתן בתוכניות בניה לבנות בריכה גם בגגות ומרפסות אם רוצים. רק שזה מחייב שזה יהיה בשלב התכנון."

האם קיימים הבדלים מהותיים בין בריכת פיברגלס לבריכות בטון?

"בוודאי שכן, יש הפרש מהותי במיוחד שעליו דיברנו במחיר, מלבד כך במידה וקרתה תקלה של שבר איך שהוא הרבה יותר קל לתקן פיברגלס מבטון וזמן ההתקנה אורך כשבועיים בלבד, הפיברגלס נבנה בדרך כזו שהוא עבה מספיק כדי שיהיה מאוד בטיחותי, וזה מגיע בגדלים מסויימים שקבועים מראש ולא ניתן לשנות את העיצובים שאנחנו מזמינים, הם יפים מאוד, אך לא ניתן לעשות שינויים בעיצוב. מומלץ במיוחד להזמין את הבריכות ממקומות בעלי ניסיון בלבד בעבור האיכות."

צילום: עמוד הפייסבוק של החברה

יש בריכה בבית, האם זה לא יקר בדרך יוצאת דופן לתחזק אותה? כי זה לא רק רכישה חד פעמית, בטוח שיש לה הוצאות שוטפות.

בוודאי שיש צורך לדאוג לבריכה בבית. בין אם זו בריכת פיברגלס, בריכה מתועשת או בריכת בטון, את המים לא מחליפים לעיתים קרובות, אולי פעם פעמיים בשנה אם רוצים סטריליות, מה שעושים זה שמים חומרים שהם משמרים את איכות המים. בדיוק אותו הרעיון כמו שבבריכה הציבורית שמים כלור, רק שבבריכה הביתית אתה לא צריך לדאוג מצרכים של מאות אנשים זרים, אז החומרים לבריכה ביתית בהכרח יהיו עדינים יותר, וכמובן שטבעיים יותר. הרבה פחות מחלות יש בבריכה ביתית, כל מה שלא קיים בבריכה הציבורית, כל הנגיפים שעוברים במים, מדובר בבריכה אישית לחלוטין, על כל מה שמשתמע מכך, והסכום לטיפול החודשי לא עולה על כמה מאות שקלים בודדים בחודש אם ממש תחליט להשקיע בבריכה שזה בין 200-500 ש”ח בחודש ותלוי בגודל הבריכה, ובסוג הבריכה: בריכה מתועשת, בריכת בטון או בריכת פיברגלס."

לסיכום, אדל בריכות שחיה הנה החברה המובילה בישראל לתכנון, עיצוב, יבוא, שיווק, התקנה, שירות ואחריות לבריכות בטון, בריכות פיברגלס, ובריכות מתועשות.
מה שבטוח זה שהם ישמחו להעניק את השירות הטוב ביותר, וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות בכל עת!

חייגו אליהם: 077-9973313