11:40 16/01/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > איומים על אמסלם: "נרצח אותך"

איומים על אמסלם: "נרצח אותך"

ח"כ דודי אמסלם התלונן בפני קצין הכנסת בעקבות מכתבי איומים על חייו שהתקבלו בלשכתו בשבועות האחרונים

אמסלם. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
אמסלם. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

"לכבוד ח"כ דוד אמסלם: א. נחתוך לך את הלשון בה אתה מלקק את התחת של ביבי. ב. אנחנו גם נרצח אותך אספסוף שכמוך", כך נכתב במכתב איומים שנשלח היום (ב') לח"כ דודי אמסלם (הליכוד). זהו אחד מכמה מכתבים שהתקבלו בשבועות האחרונים על שולחנו של חבר הכנסת דודי אמסלם, ובהם איומים מפורשים לפגוע בו ולרצוח אותו. המכתבים הועברו ללשכת קצין הכנסת שפתח בבדיקה לאתר את שולחיהם.

"נרצח אותך". מכתב האיום שקיבל ח"כ אמסלם
"נרצח אותך". מכתב האיום שקיבל ח"כ אמסלם, היום (ב')

 

כזכור, אנו עדים בתקופה האחרונה להסתה נגד אמסלם ונגד יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן, שנחקר בימים אלו בחשד לעבירות שחיתות שביצע לכאורה בעבודתו בעיריית ראשון לציון. באחת מהפגנת השמאל שנערכה לפני שבועיים בפתח תקווה, הונפו שלטים בהם הושוו השניים לקופים, כמחאה על חוק ההמצלות אותו יזם אמסלם.

חה"כ ביטן ואמסלם מושווים לקופים. צילום מסך
חה"כ ביטן ואמסלם מושווים לקופים. צילום מסך

 

בתגובה לשלטים, כתב ח"כ אמסלם בטוויטר כי "לפיד קורא לנו רוטוויילרים, אהוד ברק כלבלבים והערב בהפגנת השמאל נהיינו קופים. השמאל על מנהיגיו העלה את רף האלימות המילולית בישראל ובשיא חוצפתם מכנים אותנו ביריונים. לפני שגבאי מלמד אותם להיות יהודים, עדיף שילמד אותם להיות בני אדם. גזענים!".

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

מטוס בואינג 787 דרימליינר של אייר-אינדיה. בקרוב בישראל דרך סעודיה? צילום: Julian Herzog

יוזמה: טיסה בין הודו לישראל – מעל סעודיה

במסגרת ההסכם הנרקם בין נתניהו למודי, חברת אייר-אינדיה תפעיל קו מדלהי לישראל - דרך סעודיה. היתרונות: הטיסה תתקצר, העלויות יוזלו ונורמליזציה היסטורית עם ריאד