אחרי שתהה אתמול בנאומו בכפר המכבייה "אז יהיו , נו אז מה?", דבריו של ראש הממשלה בינימין נתניהו ממשיכים לעורר סערה. לדבריו, "למעלה מ-60% מההמלצות נזרקות לפח". נראה כי דבריו של נתניהו מגובים בהצהרתו של שהכריז כי "מתוך 30 אלף תיקים – רק על 4000 מגישים כתב אישום. כל השאר – או נגנז – או מועבר לתביעה המשטרתית', כ-20% מהתיקים שהגיעו בלי המצלת סגירה".

לדברי היועצת האסטרטגית , "משטרת ישראל עובדת לפי לו"ז פוליטי, וגם בפרקליטות קורים דברים שהשיער סומר מלשמוע מה נעשה שם. אינטרסים זרים יש בכל הרשויות האלה וצריך לטפל בפרקליטות ובמשטרת ישראל ולמנוע הדלפות". עם זאת, היא תוהה "האם ראש ממשלה באיזושהי מדינה יכול לקחת את הגורם היחיד שאמון על אכיפת חוק וסדר במדינה שהוא עומד בראשה ולבעוט בה בצורה כ"כ דורסנית?".

אידיוטים שימושיים או מלחמה בשחיתות?

, מנהיג ההפגנות ברוטשילד, קרא בפייסבוק לעוקביו להגיע להפגנה נגד השחיתות השלטונית, לכאורה, שיזם העיתונאי בירושלים. חברי הכנסת חזן וגליק הודיעו כי ישקלו להשתתף בה. אך האם אכן מדובר בהפגנת ? מ-2015 לדבריו של , מעלה כי זוהי לא הפעם הראשונה בה הנדל שיתף פעולה עם יניב.

על הצטרפות המפגינים מימין, ובראשם הנדל, למחאה אומרת בר און כי "אין אות קלון גדולה יותר לצעדת השחיתות מהעובדה שאדם כמו אלדד יניב עומד בראשה".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.