מזכ”ל ארגון חסן התייחס לשמועות על מצבו הבריאותי אחרי חודשים של שתיקה והכחיש כי הוא חולה. “כל מה שפורסם – כזבים שאין להם קשר למציאות. גם ליבי, גם ראשי וגופי במצב טוב”, אמר.

לדבריו, “כל השמועות אינן נכונות. אני מבקש מהאנשים לבדוק את הידיעות המופצות”.

את שתיקתו בקשר למבצע “”, הסביר נסראללה: “התכנסנו והערכנו, והייתי יכול לדבר ביום השני והשלישי. אך השארתי את הבמה לנתניהו ולאיזנקוט, כי הם היו צריכים קמפיין התעמולה, עד שתסתיים. לא רצינו לסייע להם בקמפיין שלהם. למרות שהודיעו כי המבצע הסתיים, הם המשיכו עד אתמול לחפש אחר מנהרות”.

נסראללה טען כי לא רצה “לדבר לפי הזמן שלהם”. לטענתו, “הוא בוחר את הזמן לצאת לאנשים. אנחנו לא חייבים להכחיש שאני בריא או לא בריא. גם בעניין הבריאות שלי, רציתי לא להכחיש כדי לא לצאת לתקשורת כל פעם שיש שמועה. בחודש פברואר אני אצא לתקשורת שלוש פעמים”.

באשר לזהות חופרי המנהרות אמר נסראללה כי הוא “לא חייב להגיד שחיזבאללה חפר את המנהרות האלה. משום שאנחנו מעדיפים תמיד לשמור על עמימות בטחונית”. לדבריו, “אין סיבה לעבוד בחינם עבור . טוענת שצד כלשהו חפר את המנהרות אבל אין לו הוכחה לכך ואין סיבה שנתן לו תשובה”.

עוד הוסיף נסראללה כי “אחת המנהרות שנחשפו היא בת 13 שנים, וזה בתוך שטח ישראל. כלומר המודיעין הישראלי והטכנולוגיה הישראלית לא עלתה על קיום המנהרה הזאת בתוך השטח שלה”. עם זאת, אמר נסראללה כי הוא “מאשר שחלק מהמנהרות היה לפני מלחמת 2006”.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.