הפליא אותי מאוד לקרוא את הדברים שכתב ח"כ שלמה קרעי מעל במה מכובדת זאת, בהם הוא הטיף מוסר לאנשי עוצמה יהודית וקרא לנו לפרוש. הרי ח"כ קרעי הוא איש פיקח, גם הוא מסתכל על המציאות ורואה את מה שכולם רואים – גם בסבב השלישי אין הכרעה ואין לנתניהו את האפשרות להקים ממשלת ימין.

אגב, במערכת הבחירות הקודמת אמרנו וצדקנו: בלי עוצמה יהודית אין התכנות לממשלת ימין.

לכן, דווקא הבחירה בעוצמה יהודית היא זאת שיכולה להוביל לשינוי, וזאת הסיבה שכל אדם מפוקח פוליטית צריך להצביע למפלגה. הרי לכולם ברור שהסיכוי שעוצמה יהודית תעבור את אחוז החסימה גדול יותר מאשר הסיכוי שהליכוד יצליח להרכיב ממשלת ימין בלעדיה. כולם מבינים שאם רוצים שמדינת ישראל תצא סוף סוף מהפלונטר הפוליטי אליו היא נקלעה, חייבים לעשות שינוי כל שהו בגוש, והשינוי הזה יתאפשר רק עם עוצמה יהודית תכנס לכנסת.

אבל לא זאת הסיבה שאסור לנו לפרוש ולעזוב את המרוץ. המצביעים של עוצמה יהודית מחפשים מפלגה שלא תסחור מחר בארצנו ללא מפרע. הם לא מצליחים להבין למה כבר שנים מבטיחים למוטט את שלטון החמאס בעזה,אבל לא מקיימים דבר. המצביעים של עוצמה יהודית הצביעו דווקא לנו בגלל ששאר המפלגות לא מסוגלות למכור משהו אידיאולוגי וערכי.

מה שמניע את 84 אלף המצביעים שהצביעו ועוד עשרות אלפי מצביעים חדשים שאנו נתקלים בהם, זאת האידיאולוגיה, זאת האמונה בצדקת הדרך של המפלגה. לכן אין לנו בכלל את הפריבילגיה לפרוש מהמרוץ ולא לתת לאותם האנשים את האפשרות שקולם ישמע בכנסת. הכוח שלנו מגיע מלמטה, מהאנשים הפשוטים שצריכים מיקרופון בשביל שישמעו את קולם.

אזרחי ישראל שבוחרים בעוצמה יהודית מסתכלים למציאות בלבן של העיניים ודורשים מעשים. מעשים שיבטיחו לנו חיים טובים יותר, ביטחון טוב יותר, גאווה יהודית והכי חשוב שנוכל להתהלך בראש מורם בארצנו מבלי לספר סיפורים על כך שאנחנו מוכנים לעשות על המולדת שלנו וויתורים. מאסנו במס השפתיים שבליכוד מנסים להוליך אותנו. עבורם אנחנו טובים רק בקלפי, אבל יום לאחר הבחירות כבר רצתם לגנץ והצעתם לו רוטציה על ראשות הממשלה. כל הדיבורים במערכת הבחירות על כך שאם הוא יהיה ראש הממשלה זה יהיה אסון למדינת ישראל, נעלמו לחלוטין.

זה הסיכוי היחיד שנותר בשביל להגדיל את גוש הימין, פרישה של המפלגה כלל לא תועיל פה. המצביעים שלנו לא יצביעו למפלגה שמוכנה בתנאים כאלו ואחרים להקים מדינה פלסטינית בתוך שטחי ארץ ישראל. המצביעים שלנו לא יתנו את קולם למי שבמשמרת שלו כשר ביטחון פונו בתי משפחות כבר בשלוש גבעות. למצביעים שלנו יש דרך, יש אידאולוגיה שמובילה אותם, ולכן הם יתנו את קולם אך ורק למפלגה שתגרום לכל הגוש לזוז יותר לימין, והם יצביעו אך ורק לעוצמה יהודית. ומי שלא רוצה מערכת בחירות רביעית, חייב להצביע גם הוא לעוצמה יהודית.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.