דף הבית > אקטואליה וחדשות > אזריה הגיש תלונה במח"ש נגד המשטרה

אזריה הגיש תלונה במח"ש נגד המשטרה

"אני לא מתכוון לוותר": על פי הפרסום של חדשות 0404, אביו של אלאור אזריה הגיש הבוקר תלונה במחלקה לחקירות שוטרים נגד המשטרה אחרי שהדליפה לתקשורת את ההחלטה לפסול את בקשת הרישיון לנשיאת נשק שהגיש הלוחם לשעבר

צ'רלי אזריה, אביו של לוחם כפיר לשעבר, אלאור אזריה, הגיש הבוקר תלונה במחלקה לחקירות שוטרים כנגד המשטרה, כך פורסם לראשונה בחדשות 0404. האב הגיש את התלונה לאחר שבשבוע שעבר הדליפה המשטרה לתקשורת כי פסלה את בקשת רישיון לנשיאת נשק שהגיש אלאור וזאת בטרם ניתנה לו התשובה.

קבלת הפנים לאלאור אזריה עם יציאתו מהכלא. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

כזכור, צ'רלי אזריה יצר קשר עם משרד הפנים וביקש להבין מה מצב הבקשה, שכן בתקשורת פורסם שהבקשה נפסלה. בשיחה הבהירו במשרד הפנים כי טרם נתקבלה החלטה בתיק וכי הפרסום אינו נכון. שעות לאחר מכן התברר כי התקבלה החלטה וכי הפרסום היה נכון.

"אני לא מתכוון לוותר", הבהיר צ'רלי אזריה בשיחה עם חדשות 0404. "המשטרה מדליפה לכלי תקשורת לפני שהפונה מקבל תשובה. זה רע מאוד ורק מוכיח את המגמתיות לפגוע בנו. איך ייתכן ששוטר ידליף מתוך המערכת לכלי תקשורת? אני דורש שימצו את הדין בעניין הזה".

בראיון לחדשות 20, מחה אזריה על הדלפת המשטרה את ההחלטה שלא לאפשר לבנו לשאת נשק להגנה עצמית והזהיר כי "אם חלילה תיפול שערה משערות ראשו של אלאור – האשמה תהיה על הממשלה, המשטרה וצה"ל".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

צה״ל דחה את ממצאי התחקיר הרוסי

בצה"ל דוחים את ממצאי התחקיר הרוסי ומבהירים כי מנגנון התיאום פעם בין הצבאות פעל בזמן: "צה״ל ימשיך לפעול על פי הנחיית הדרג המדיני"