"אין פלא שאותם אלו שפועלים בכל רגע להעלים כל מהמרחב הציבורי בישראל – פועלים נגד מכינת עלי שהעמידה דורות של קציני צה"ל ערכיים הפועלים בערכים של יהדות ולאומיות", צייץ הרב () בתגובה לקמפיין לסגירת המכינה הקדם-צבאית 'בני דוד' שבעלי. "לא יעזור לכם, ככל שתנסו לפעול נגד – תשיגו רק את התוצאה ההפוכה!", הוסיף בן דהן.

"". צילום מסך מתוך דף הפרויקט באתר drove

 

"נפסיק לממן את מי שמבקש אותנו"

הקמפיין פתח בפרויקט כדי לגייס כסף למימון עתירה לבג"ץ שתדרוש את סגירת המכינה המשוייכת לציונות הדתית. "עוצרים את שפועל במחשכים", זועקות כותרות הקמפיין.

הסיבה: "במשך עשרות שנים פועלת בחצר האחורית של מדינת מכינת 'עלי' שמעבירה את חניכיה, נערים בני 17 ו-18, קורס לפיקוד וקצונה משיחי, במטרה להחדיר לצה"ל מפקדים וקצינים עם תרמיל ערכים שמאיים להרוס ולהחריב את ערכיה היהודים והדמוקרטים של ", כך נכתב בדף ההסבר לפרויקט באתר מימון ההמונים drove.

צילום מסך מתוך הפרוייקט באתר drove

 

על פי עו"ד יאיר נהוראי, החתום על הפרויקט ש'' היא ביתו, "רק עתירה לבג"ץ תוכל למנוע את הסכנה, ולעצור את עשרת המיליונים שמעביר בנט בשנה ממשרד החינוך לאנשיו בצבא המשיחי ב'עלי'". לשם כך, מסביר נהוראי, הם זקוקים לכסף שישמש למשאבים, כוח אדם ואלפי שעות עבודה הכוללת תמלול מאות שעות של שיעורים במכינה ועיבוד החומר לכדי דו"ח משפטי. כל זאת כדי ש"נפסיק לממן מהכיס שלנו את מי שמבקש לחסל אותנו".

"ביחד נציל את החיילים והחיילות שלנו מהידיים שלהם. ביחד נעשה סוף למשיחיות, ונחזור לשפיות", חותם היוזם בפאתוס.:עוד באותו נושא