רס”ר הי”ד, קורבן הרצח של הפיגוע בירושלים, טרם נקברה, אך מגישת חדשות 10, , לא התאפקה מלהשתמש בפיגוע להתנגחויות פוליטיות והשוואות בין פיגועי טרור לרצח נשים.

השוואה בין פיגועי טרור לרצח נשים. אושרת קוטלר. צילום: פלאש 90
השוואה בין פיגועי טרור לרצח נשים. אושרת קוטלר. צילום: פלאש 90

במונולוג שהקריאה קוטלר בצאת השבת היא השוותה בין הטרור הרצחני בערב שבת בירושלים לבין ע”י בנות זוגן. העיתוי לא מקרי, במוצ”ש התקיימה הפגנה נגד שמטרתה ללחוץ על השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, הלעלות לוועדת השרים הצעה לפיה גברים שהפרו צווי הרחקה יענדו אזיקים אלקטרוניים.

“השבוע נרצחו 5 נשים האחרונה שבהם לוחמת מג”ב הדס מלכא נרצחה ע”י מחבלים. צה”ל פשט היום על הכפר ממנו יצאו המחבלים הטיל עליו עוצר ופתח בחקירות ומעצרים לקראת הרס בתיהם. תגובה מיידית חזקה שגם אם אפשר להתווכח על מידת העילות שלה הרי שהיא באה מהר ובעוצמה”, אמרה קוטלר.

המגישה ציינה כי בנוסף נרצחו השבוע 4 נשים ע”י “מחבלים מסוג אחר – בני זוגן”. לדבריה, “הגברים שלא הספיקו או לא הצליחו להתאבד נעצרו וזהו. תהום עצומה פעורה בין התגובה הכוחנית והמיידית לטרור ביטחוני מול אי התגובה המוחלט לטרור בתוך המשטרה”.  קוטלר דורשת להוציא להורג ללא משפט חשודים בביצוע פשע.

המגישה לא עצרה כאן וניצלה את הפיגוע לסגירת חשבונות פוליטיים. “רצח נשים הוא לא גזירה משמים, הוא לא טרגדיה שאין דרך לעצור אותה, הוא אות קלון לנו כחברה ותעודת עניות לממשלה, ובמיוחד לנשים השרות שמכהנות בה שלפחות אחת מה עסוקה בצווחנות טיפשית על זוטות תרבותיות ויצירת גימיקים”, אמרה תוך שהיא מתייחסת לשרת התרבות .

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.