המשטרה הודיעה הערב (ג') כי בעקבות מידע חדש הוחלט לבצע השלמות חקירה בפרשת אונס ילדה בת 7 ע"י פועל פלסטיני בעל אישור עבודה.

"על מנת למצות את בירור החשד בעניין מעורבים נוספים בעבירה, ובנוסף לאור מידע חדש שהתקבל לאחר פרסום המקרה, הוחלט להטיל על היחידה המרכזית במחוז ש״י לערוך השלמות חקירה נוספות", נכתב בהודעת המשטרה.

עוד נמסר כי "ההחלטה התקבלה לאחר התייעצות משותפת שנערכה הערב ביחס לתיק על ידי ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב גדי סיסו, והפרקליט הצבאי הראשי, אלוף שרון אפק. נוכח רגישות הענין שותפו בהתייעצות גם פרקליט המדינה וגורמים בכירים נוספים מפרקליטות המדינה".

הפדופיל הכיר את הקורבן במוסד הלימודים

כזכור, בתום חקירת משטרה, הגישה שלשום הפרקליטות הצבאית לבית המשפט הצבאי בעופר, כתב אישום נגד חשוד פלסטיני תושב דיס קדיס בגין אינוס בנסיבות מחמירות, תקיפה וחטיפה של ילדה כבת 7.

על פי הודעת המשטרה, הנאשם, שעבד במוסד חינוכי באזור בנימין והועסק בניקיון ותחזוקה, הכיר את התלמידה וטיפח עימה קשר בכך שהיה מדבר איתה מעת לעת ונותן לה ממתקים.

באחד הימים הוא הוביל את הילדה לבית באזור תוך שהוא אוחז בידיה בכוח, גורם לנפילתה ואונס אותה בנסיבות מחמירות בעוזה בוכה וזועקת לעזרה. רק לאחר שסיים לבצע את זממו שחרר אותה לביתה.

בהמשך פורסם בכלי התקשורת כי לפחות שני חשודים נוספים שסייעו לפדופיל טרם נעצרו. "הם אמרו לה 'מגיע לך' ושאם היא רוצה לצאת משם שלא תספר לנו. האמירות השפילו אותה", סיפרו לו ההורים. עוד פורסם כי הסייענים לעגו לילדה ואף אחזו בידיה וברגליה כדי שלא תוכל להתנגד לאונס.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20