פרשת האונס המזעזע בבנימין. היום (רביעי) יתקיים דיון נוסף בהארכת מעצר הנאשם, נאזי עבד אל חמיד קטוסה, פלסטיני בן 46 מכפר קדיס שליד רמאללה.

במהלך חקירת הילדה התגלו סתירות בעדותה בנוגע לדרך אל זירת האונס. שינויי הגרסאות נובעים מגילה הרך ועוצמת הזעזוע אך מקשים על חיזוק התיק כנגד מחמוד קטוסה החשוד באונס.

בעקבות ההתפתחויות דורשים עורכי דינו של החשוד להורות על שחרורו המיידי מהמעצר. לדברי פרקליטיו פתיחת החקירה מעידה על מחסור בראיות כנגדו ועל כן לא ניתן להחזיקו יותר בכלא.

הדיון שיתקיים היום אחר הצהריים בבית המשפט הצבאי בעופר בעניינו של החשוד עומד בצל סימני השאלה ולאור מידע חדש שהתקבל הקושר את החשוד לכאורה לאירוע נוסף, כך על פי דיווחים בכלי התקשורת.  עורכי דינו כאמור ידרשו את שחרורו בעוד המדינה ככל הנראה תבקש מעצר עד תום ההליכים על מנת למצות את החקירה עד תום.

כזכור, כפי דיווחנו אמש המשטרה החליטה לבצע השלמת חקירה ובהודעה רשמית של המשטרה נכתב כי: "על מנת למצות את בירור החשד בעניין מעורבים נוספים בעבירה, ובנוסף לאור מידע חדש שהתקבל לאחר פרסום המקרה, הוחלט להטיל על היחידה המרכזית במחוז ש״י לערוך השלמות חקירה נוספות".

בתוך כך, השר גלעד ארדן צייץ לפני שעה בחשבון הטוויטר שלו: "בעיתון הארץ יש כרגיל מי שמעוות ומסלף את דבריי בקשר לחקירת הילדה. אז ראוי להזכיר ולהדגיש: כבר ביום שני בערב, עת עודכנתי לראשונה על החקירה, כתבתי בפייסבוק, שכתב האישום מותיר סימני שאלה ושיש להמשיך את החקירה".

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא