נגד נתניהו. ראש הממשלה לשעבר, אהוד אמר היום (שבת) במהלך כנס ‘שבתרבות’ כי הוא שוחח עם מנהיגים בעולם הערבי וכי “אין דבר שאיראן רוצה יותר מאשר את ביבי כראש ממשלה”, כך פורסם בתאגיד “כאן”.

לדברי אולמרט, האיראנים תומכים בנתניהו כי “הם יודעים מה הפער בינו לבין מעשים”. עוד טען כי נתניהו הוא המקור להדלפות בפרשת הסלולרי של גנץ. “אני מאשים את נתניהו שהדליף את סיפור הטלפון של גנץ”, אמר. “הוא הדליף גם במהלך צוק איתן, זה חלק מהפרקטיקה שלו. ביבי היה ראש ממשלה כושל ונשאר כזה. גנץ מתאים יותר”.

אולמרט המשיך: “לא אצביע בעד שום מפלגה שתתמוך בשלטון הקיים. הגיע הזמן לשים זאת על השולחן – מי שהציע להחזיר את הגולן הוא נתניהו””, לטענתו, “זה ראש הממשלה הראשון שבתקופתו יש נוכחות איראנית על הגבול עם ישראל”.

“‘יש פער בין המילים הגבוהות והאיומים לבין המציאות”, אמר אולמרט בהמשך דבריו, “אני מעולם לא הודעתי שאשמיד את שלטון חמאס, נתניהו כן”.

כזכור, בספטמבר האחרון אמר אולמרט: “אבו מאזן מנהיג גדול וצריך לחזק אותו”. במהלך ראיון לרשת i24NEWS טען ראש הממשלה לשעבר: “הטרור היחידי שישנו הוא דווקא באזורים שישראל שולטת בהם ולא הרשות הפלסטינית”.

בראיון קרא אולמרט ליו”ר הרשות הפלסטינית להיפגש עמו: “הוא (אבו מאזן) יודע שאני מכבד אותו מאד, אני חושב שהוא מנהיג גדול. אני אומר לו גם עכשיו, אם הוא רוצה שניפגש כדי לעשות את זה ביחד – גם לזה אני מוכן”.

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.