באירוע "שבתרבות" בבאר שבע התייחס היום (ש') ח"כ (ליכוד) להודעת היועמ"ש בנוגע להגשת כתב אישום נגד רעיית רה"מ. "די מביך שכך מבקש השמאל לזכות בשלטון ובאהדת העם: חיטוט בלתי פוסק בנבכי הנבכים של חייהם האישיים של בני משפחת נתניהו, במקום בהצגת אלטרנטיבה אידאולוגית לדרכנו. השמאל לא ייבנה מהחמגשיות", אמר.

ח"כ אוחנה בבאר שבע. צילום: דובורת עיריית באר שבע
ח"כ אוחנה בבאר שבע. צילום: דובורת עיריית באר שבע

אוחנה, עו"ד פלילי במקצועו, ציין כי פעמים רבות זכות השימוע מונעת הגשת . "מדובר על חקירה אחת מתוך שבע חקירות שהיו בזמנו, אני רוצה להגיד ההר הוליד עכבר", ציין. "כל ראש ממשלה אם היו נוברים בחייו האישים, היו מגיעים לדברים חמורים הרבה הרבה יותר מנתניהו. ראש הממשלה הוא אדם ישר, למיטב ידיעתי, גם רעייתו אבל פגשתי אותה חמש פעמים בחיי".

באותו אירוע אמר ח"כ (המחנה הציוני) כי בני הזוג נתניהו "רואים בעצמם משפחת מלוכה ואת עם ישראל כנתינים". לדברי שפיר, "לא ייתכן שבזמן שנכים זועקים לתוספת עלובה של 2000 שקל כדי לחיות משפחת נתניהו מעדיפה להתפנק בכספי ציבור לטובתה האישית, כאילו אין מדינה ואזרחים מחוץ לארמון בבלפור".

"מסוכן להמשיך להפקיד את ביטחון ישראל בידיו של אדם שרוב מקורביו מבלים בחדרי החקירות יותר מבחדרי הישיבות, גם אם ידע וגם אם לא ידע על השחיתות", טענה. "אנו מגלים ראש ממשלה שמקיף את עצמו באנשים שחושבים שמזלזלים בחוק ובעיקר באחריות העצומה שלהם כלפי ישראל – היום ברור לכולנו שנתניהו או מושחת או עיוור למה שקורה מול עיניו. שני הדברים מסוכנים".

באירוע אחר בנתניה אמר השר לשעבר בעניין "" כי "הגיע הזמן שיהיה פה ראש ממשלה שאין על מה לחקור אותו. מבחינה ציבורית ראש הממשלה צריך מיד". הוא השר כי "נהיינו מדינה שהושחתה על ידי פוליטיקאים" וטען כי "אנשים לא מבינים עד כמה השחיתות פוגעת בכל אחד מאיתנו, תחשבו מה ניתן היה לעשות עם שני מיליארד אירו במקום ללכת על עסקת כלי שיט שאין צורך בהם".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.