אוהדי הפועל תל אביב תקפו אוהד ביתר לאחר שקרא לעברם “יאללה ביתר”.

 

מדוברות המשטרה (מרחב ירקון) נמסר:

“אוהד הותקף לאחר משחק כדורגל בגלל אמירה שלא מצאה חן בעיני אוהדים אחרים”.

אמש(מוצ״ש) בשעת ערב מאוחרת , התקבל במשטרה דיווח בגין תקיפה.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה חשד כי הקורבן , שהביע תמיכה בקבוצת כדורגל , הותקף על ידי מספר חשודים שהכו אותו ודקרו אותו. החשודים ברחו מהמקום .

המשטרה פתחה בחקירה. “משטרת ישראל לא תאפשר כל גילוי אלימות בתחומי האצטדיונים ומחוצה להם״.

 

הודעת בית״ר “מילניום” ירושלים בהמשך לתקיפה החמורה של אוהד בית״ר הלילה בת״א על ידי אוהדי הפועל תל אביב:

“דווחנו לפני שעה קלה על התקיפה החמורה שבוצעה לכאורה ועפ”י החשד הלילה על ידי אוהדי הפועל ת״א כנגד אוהד בית״ר ירושלים בעקבות קריאתו ׳יאללה בית״ר׳.

על פי הדיווחים מדובר באירוע קשה מאוד שאסור שיקרה במגרש או מחוצה לו. הוא מצטרף לאירוע התקיפה החמור כנגד אוהדי בית״ר ביפו בדצמבר 2015 ולאירועי תקיפה נוספים של אוהדי הפועל כנגד אוהדי בית״ר וכנגד אוהדי קבוצות אחרות.

המחשבה שאדם שצועק בשטח ציבורי קריאת עידוד דוגמת ׳יאללה בית״ר׳ הובילה אמש ללינץ׳ של עשרות אוהדי הפועל תל אביב, שהיו בכנס אוהדי האולטראס צריכה לזעזע כל אוהד ספורט. צריכה לזעזע כל אדם חפץ חיים.

בית״ר ירושלים, יחד עם גורמי האכיפה מבצעת אינספור פעילויות בתחום ההסברה והאכיפה במגרש ומחוצה לו ברוח המועדון וברוח ׳ואהבת לרעך כמוך׳. הגיע הזמן שגם בהפועל תל אביב יעשו חשבון נפש אחרי אינספור מקרים אלימים כנגד אוהדי קבוצות ושירים המבזים את זכר קורבנות השואה במגרש ומחוצה לו.

אנחנו מצפים מהגורמים הרלוונטיים לפעול בנחישות אל מול אותם אוהדים שמפגינים אלימות קשה, ולא בפעם הראשונה.

בשם הנהלת בית”ר “מילניום” ירושלים, הצוות המקצועי והאוהדים, אנו רוצים למסור ברכת החלמה מהירה לאוהד הקבוצה. אנשי המועדון יבקרו את האוהד הפצוע וילוו אותו בתהליך ההחלמה. כולנו תקווה כי זה יהיה האירוע האלים האחרון שיצא מקרב אוהדי הפועל תל אביב ובכלל”.

 

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.