גילוי נאות, מאז ומתמיד יש לי פרנויה של משחקי קופסה. החשש המתמיד שהמתחרים מולי עושים מהלכים מתחת לשולחן ומרמים, יכול לפעמים להוציא אותי מדעתי ואת הכיף מהמשחק.

אלא שמחקרים של חברת 'הסברו', חברת המשחקים הגדולה בעולם, גילו שאני ממש לא פרנואידית ושרוב האנשים מרמים במשחקים (כן, גם אתם). ובכן, מותג , הגיע למסקנה שאם כבר לרמות, אז למה לא לרמות בכיף ולהרגיש בנוח?

אז אחרי שכבר עשתה באזז ברחבי העולם ואף הגיע לפסגת המשחקים המובילים והפופולריים, גרסת '' מגיעה לישראל ומניסיון – מדובר באחת היציאות היותר מהנות שנעשו פה בשנים האחרונות.

אז מה צריך לעשות? לשחק לפי הכללים או לכופף ולשבור אותם כשאתם קונים, מוכרים ומרמים! רמו כדי להתקדם מהר ונסו לתפוס משתתפים אחרים מרמים, תוך כדי שאתם קונים נכסים, גובים דמי שכירות וצוברים ערימות של שטרות! אם הצלחתם לרמות מבלי להיתפס – תתוגמלו. אם נתפסתם – נקנסתם, כמובן! נשלחתם לכלא? שימו אזיקים מיד.

המשחק מסתיים כשכל הנכסים נרכשו וכשכל המשתתפים חזרו למשבצת "דרך צלחה". המשתתף שצבר הכי הרבה כסף מנצח.

אבל רגע, חכו! זהו לא משחק רמה כפי יכולתך. קלפי "רמאות", קלפי "הפתעה" וקלפי "תיבת מזל" מיוחדים מנחים מתי ואיך לרמות. כל רמאות אחרת אסורה! אבל אם אתם מרגישים ש"קטן עליכם" ושאתם יכולים לרמות ב"גדול" – ניתן לשחק לפי גרסת הרמאות האולטימטיבית בה אתם יכולים לנסות הכל ולרמות ככל יכולתכם ואיך שרק תרצו. שחקו על אחריותכם!

בין הרמאויות שתוכלו לנסות אפשר למצוא גביית שכירות עבור נכס של משתתף אחר, ניפוח דמי השכירות שמשתתף אמור לשלם לכם, הסרת האזיק כשאתם בכלא, התעלמות מהקוביות, גניבת כסף מהבנק, התחמקות מתשלום שכירות, גניבת כסף ממשתתף אחר, הסרת מלון מנכס של משתתף אחר ועוד.

המשחק, מבית , מיועד לכל המשפחה (גילאי 8+). מחיר לצרכן – 189 ₪.:עוד באותו נושא