תנועת "אם תרצו", התנועה הציונית הגדולה בישראל, החלה היום (א') את סמינר ההכנה שלה לקראת פתיחת סמסטר ב במוסדות הלימוד השונים.
בסמינר משתתפים עשרות רבות של פעילי התנועה ובראשם ראשי הסניפים באוניברסיטאות ובמכללות מכל הארץ אשר נערכים לקראת הסימסטר החדש ומחדדים את זהותם האידיאולוגית דרך הרצאות שונות.

סמינר "אם תרצו" מהווה חוד החנית בפעילות ונתן דגש על פעילויות ציוניות שונות, עבודה מול גורמי חוץ, תקשורת וניו מדיה אותם הסטודנטים יקדמו במהלך הסימסטר הקרוב.

אופיר חדד רכז "אם תרצו" באונבריסטת בן גוריון הדגיש כי:
"מטרתו של הסמינר היא לתת גב ערכי לפעילות התנועה שיאפשר למובילי "אם תרצו" לייצר מארג חברתי בו כלל הפעילים פועלים יחד כדי לחזק את הרוח הציונית איש איש במקומו הוא. אנו נמצאים לפני סימסטר חדש המהווה אבן דרך משמעותית להגברת הציונות בקמפוסים."

תום ניסני, רכז הפעילים הארצי של "אם תרצו" אמר כי: "אם תרצו" הפכה בשנים האחרונות לרשת ציונית המתרחבת על בסיס קבוע ונמצאת בכל פינה בארץ. המאבק של אם תרצו הוא מאבק בארגוני תעמולה שחרטו על דגלם את השתלת הספק וערעורה של החברה היהודית מבפנים. ההגנה על הרעיון הציוני הוא הגנה על החיים ועל ההיסטוריה והמורשת המוצדקת של עם ישראל בארצו".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.