20:06 23/10/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > אבי נמני האיש החזק בבני יהודה

אבי נמני האיש החזק בבני יהודה

סוכן השחקנים ופרשן הכדורגל היה מעורב בעסקת מכירת המועדון ועודד את מינויו של נעים למאמן הקבוצה

אשקלון מדורגת במקום השני בליגת הלאומית מקום ממנו היא צפויה לעלות לליגת העל. למרות ההצלחה הגדולה מאוד של מאמן  אשקלון יובל נעים הוא לא צפוי להשאר מאמן אשקלון ויגיע לשכונת התקווה. האיש שעומד מאחורי הגעתו של נעים למועדון הוא סוכן השחקנים אבי נמני שהחל מהחודש הבא יהיה האיש החזק במועדון התל אביבי.
ניצחונה של בני יהודה על הפועל עכו במחזור האחרון הבטיח רשמית את הישארותה של הקבוצה בליגת העל. ההכנות לעונה הבאה יעלו הילוך עם הבעלים החדש, איש העסקים ברק אברמוב.

העסקה בין אברמוב למשה דמאיו סגורה סופית ונותר רק לקבל את האישור הפורמלי של הוועדה להעברת זכויות שתאשר את העברת הבעלות.
הרוכש החדש נחשב לאחד המובילים בתחום המסעדנות והיה הספונסר הראשי של בני יהודה. מי שסגר עבור  אברמוב את העסקה עם משה דמאיו היה אבי נמני שדאג להשאר מאחורי הקלעים.
נמני נחשב לסוכן השחקנים הבכיר ביותר בכדורגל הישראלי וכעת הוא גם הופך לאיש החזק בבני יהודה. נמני מעדיף לפעול בבני יהודה מתחת לראדר כאשר בפועל הוא האיש סודו של אברמוב ובעל ההשפעה הגדולה ביותר בבני יהודה.

יובל נעים. יאמן את בני יהודה בעונה הבאה. פלאש 90
יובל נעים. יאמן את בני יהודה בעונה הבאה. פלאש 90

נמני היה זה שהביא את יובל נעים לאברמוב ושכנע אותו שהוא המאמן המתאים ביותר למועדון. יוסי מזרחי, מאמן הקבוצה שעבד תחת נמני במכבי תל אביב, הודיע לדמאיו כי החליט לעזוב בסיום העונה כשהבין כי אברמוב אינו מתכוון להשאירו.
נמני יהיה זה שיביא לבני יהודה שחקנים ישראלים שבאופן טבעי הוא מייצג אותם גם רשימת הזרים סגורה לעונה הבאה.
נמני לא רק סוכן מוביל בכדורגל הישראלי, הוא גם איש תקשורת עסוק מאוד. הוא מפרשן משחקים בליגת העל בטלוויזיה, מופיע בפאנלים שונים מה שמסייע לו מאוד לקדם את הסוכנות.
נמני מנסה לטשטש את העקבות שלו בבני יהודה אולם המעורבות שלו כל כך גדולה ועמוקה בהכנות לעונה הבאה שלא ניתן להסתירה.
משה דמאיו הבעלים היוצא, עוזב את בני יהודה אחרי 13 שנים. דמאיו החבר בוועדת האיתור לבחירת המאמן הלאומי, יישאר חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל ובינתיים בוחן כמה הצעות ביניהן ניהול מועדון בליגת העל או תפקיד בהתאחדות לכדורגל.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אוהדי בית"ר ירושלים, צילום ארכיון: פלאש 90

אוהד בית"ר י-ם הורחק ממגרשי הספורט ל-3 עונות

לאחר שתקף שוטרים במהלך משחק כדורגל בחודש יולי, החליט בית המשפט למנוע ממנו להגיע למשחקי קבוצתו במשך שלוש שנים, ולהתייצב במקום בתחנת המשטרה