"אנחנו אומרים תודה לקב"ה בראש ובראשונה שעשה לנו ניסים אצל אשתי שיכולה לשבת אתנו היום" פתח עמיחי איש-רן, אביו של הפעוט עמיעד ישראל הי"ד שנרצח בעודו ברחם אימו, שירה.

ההורים עמיחי ושירה איש-רן במסיבת העיתונאים. צילום: אסתי דזיובוב/TPS

 

"לי פגעו שלושה כדורים ברגל ואוכל בעז"ה ללכת. אנחנו צריכים להגיד תודה להורים שלנו, למשפחות שלנו, שמלוות אותנו בנתינה עצומה כל הזמן", המשיך האב, "וגם לצוות הבית חולים שהם לא רק מקצועיים, הם גם פשוט אנושיים, זה לא מובן מאליו. הרופאים, האחיות העובדות הסוציאליות וכמובן הפארמדיקים שהצילו את החיים של שירה".

עמיחי הוסיף תודה לעם ישראל: "איזה כיף להיות חלק מעם כזה שכל הזמן שולחים מכתבים ובאים לבקר כל הזמן עד שצריך לבקש שיפסיקו", אמר והוסיף: "וזה מכל הגוונים של עם ישראל וזה משהו שהתינוק שלנו הצליח לעשות בשלושה ימים הקצרים שהוא חי. שרוב האנשים לא מצליחים לעשות רוב החיים שלהם."

"הדם של עם ישראל זורם לי כעת בעורקים". שירה איש-רן. צילום: אסתי דזיובוב/TPS

 

שירה איש-רן, שנפצעה קשה בפיגוע בפיגוע הירי ואיבדה את בנה בעודה בהריון: "עוד תודה מיוחדת לפרמדיקים שהיו אתנו באמבולנס. בזכותם אני חיה. וכמובן הקב״ה זה מעבר לכל דבר אחר", אמרה והוסיפה תודה מרגשת במיוחד: "ואם כבר מדברים על מד"א, איבדתי המון דם והייתי צריכה הרבה מנות דם להשלמה. עם ישראל תומך בי נפשית עם התפילות שפי שעמיחי אמר, אבל עם ישראל מחזק אותי גם פיזית. רוב הדם שזורם לי בעורקים לא שלי, הוא של עם ישראל".

צילום: אסתי דזיובוב/TPS

 

אילת כהנא

אילת כהנא