1:08 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > אבוקסיס נשאר בסכנין: "על אף הקשיים הרבים"

אבוקסיס נשאר בסכנין: "על אף הקשיים הרבים"

מאמן סכנין נפגש עם הנהלת הקבוצה ובסיום הפגישה הודיע כי יישאר בתפקיד המאמן: "החלטתי להמשיך לתת את כל כולי למועדון". בסכנין יתלוננו על בני יהודה שפנתה למאמן תחת חוזה

יוסי אבוקסיס שמר על כבודו והחליט להישאר בבני סכנין. המאמן שסיכם בבני יהודה נפגש עם הנהלת הקבוצה, בסיום הפגישה שני הצדדים הוציאו הודעה רשמית על ההחלטה.

יתגבר על הבעיות. אבוקסיס. צילום: פלאש 90
יתגבר על הבעיות. אבוקסיס. צילום: פלאש 90

אבוקסיס אמר לאתר הרשמי של המועדון: "על אף הקשיים הרבים והסבל והנסיעות היום יומיות ולאחר התייעצות עם משפחתי, ומתוך כבוד ואהבה והערכה לאנשי המועדון, לשחקנים ולסגל המקצועי, החלטתי להתגבר על הבעיות האישיות אשר נגרמות כתוצאה מהמרחק הפיזי והנסיעות ולהמשיך לתת את כל כולי למועדון״.

למרות ההחלטה של המאמן להישאר בתפקידו ולכבד את חוזהו, ראשי בני סכנין, הבהירו כי בכוונתם לפנות להתאחדות לכדורגל ולהגיש תלונה נגד בני יהודה שפנתה רשמית למאמן תחת חוזה. יו״ר בני סכנין, אבו יונס אמר כי ״יש כללי אתיקה מינימליים וגם בהם בני יהודה לא עומדת. לא יכול להיות שהם ידברו וינסו לשכנע מאמן להצטרף אף על פי שיש לו חוזה. בני יהודה מוציאה הודעות שהיא לא פנתה לאבוקסיס אבל אפילו ילד קטן לא יאמין לה. המעשה שעשו שם חמור מאוד".

אבו יונס צודק, אבל התלונה שתוגש אם אכן תוגש לא תטופל מכיוון ששני הצדדים, אבוקסיס ואברמוב לא יאשרו שהיתה פנייה רשמית ומחוסר ראיות ההתאחדות לא תעמיד לדין את בני יהודה למרות שיו״ר בני סכנין צודק שהתגובה של בני יהודה שלא פנתה לאבוקסיס היא הזויה. בנוסף, אבו יונס יכול לבוא בטענות גם למאמן שלו שבמשך כמה שבועות ניהל שיחות עם בני יהודה, הגיע לסיכום כספי ואף החליט לעבור אליה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אצטדיון בלומפילד המחודש. הדמיה: עיריית תל אביב

השיבה לבלומפילד עלולה להידחות ל-2019

במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס ראש עיריית תל אביב, אמר רון חולדאי כי העבודות לבניית אצטדיון בלומפילד עומדות ביעדים וכי כל הקבוצות התל-אביביות ישחקו בו.