מבזקים

פועל נפצע מחפץ שנפל מגובה שתי קומות בתל אביב, מצבו בינוני

רוכב אופנוע התהפך בשטח מזרחית לצומת הרוחות בדרום

הותר לפרסום שמו של הרב החשוד באונס תלמידה

סוכל פיגוע ירי וחטיפה בגוש עציון

בקרוב: כללי אתיקה לפוליטיקה באקדמיה

ח"כ חוטובלי: "יש לנו סבלנות, הסכסוך שלנו צעיר"

פועל נפל מגובה באתר בניה בגדרה - מצבו בינוני

פרסום ראשון: אימון לעמונה - במתקן המדמה כפר ערבי

קרוב ל-20 אלף מתפקדים עד כה במפקד הבית היהודי

הותר לפרסום: אמנון כהן הוא הח"כ לשעבר החשוד בקבלת שוחד

דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו על פרשת הצוללות: "תורידו הילוך"

נתניהו על פרשת הצוללות: "תורידו הילוך"

התייחסות פומבית ראשונה של ראש הממשלה להחלטת היועץ המשפטי לממשלה בפתח ישיבת הליכוד. "אני הולך להיות פה עוד הרבה זמן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בפתח ישיבת סיעת הליכוד "יש מי שמתעקש כל הזמן להשחיר את פניה של מדינת ישראל, יש כאן תעשייה של דכדוך שבמסגרתה מספרים לנו כמה רע פה, כמה לא טוב פה".

"אני אומר לכל מי שאצה לו הדרך תורידו הילוך, אתם יכולים להירגע, אמר נתניהו בהתייחסו לפרשת הצוללות. ראש הממשלה, ששובר היום את שיאו של דוד בן גוריון בכהונה ממושכת כראש הממשלה הוסיף בעקיצה כי הוא "הולך להיות אתכם עוד הרבה זמן".

ראש הממשלה פנה לחברי האופוזיציה: "אתם רוצים לשכנע את הציבור? תציגו את העמדות שלכם, אנחנו נציג את העמדות שלנו והציבור ישפוט".

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה באתר ערוץ 20
עקיבא לם

@akivalamm

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

הפגנת חמאס, צילום: עאבד חטיב, פלאש 90

נעצרה חוליית מחבלים פלסטינים שתכננה פיגועי חטיפה

הותר לפרסום כי תשתית טרור של החמאס בגוש עציון נחשפה ע"י השב"כ וכוחות הביטחון

2 תגובות

  1. אדוני ראש הממשלה אל תתייחס לאנשי תיקשורת הכלבים נובחים ושיירה עוברת. השמאל אף פעם לא קיבל את החחטת העם. אתה צודק תישאר ותישאר על חמתם תישאר.

  2. אסף אראל אביגדור

    אם נצא לרגע מתוך הנחה שדבריו של עו"ד דווד שמרון נכונים וראוי לחשוב שהם אכן כאלה,נזכור שמשרדו ייצג את מיקי גנור במשך שנים ארוכות בנושאים אלו ואחרים ןלאחר שנוהל משא ומתן עם החברה הגרמנית ששקלה לשכור את שירותיו,ייעץ דווד שמרון למיקי גנור כיצד להתנהל מולה.אם כן שום צוללות או ספינות לא מול ממשלת גרמניה וגם לא מול ממשלת ישראל.ראש הממשלה אף לא ידע מכך ולכן אין לו קשר לנושא.כל שנותר לוודא שגרסתו של עו"ד דווד שמרון נכונה ואם כן אין ולו קצה קצהו של סיפור שאינו כשר.ראוי שנזכור שכל גיבובי המילים והפרשנויות שהוענקו על ידי גורמים שונים לפרשה לא הציגו כל הוכחה,כלומר חלק חסר שאיכשהו ישלים את הסיפור ויהפוך אותו לכזה שלפחות לכאורה מלא בשחיתות.ככל שחולף לו הזמן,מתגלים פרטים נוספים שמציירים את הנושא ככשר והוא כל כולו בועה עיתונאית אחת גדולה שנופחה מעל ומעבר לכל פרופורציה,כנראה בידי אוייבי ראש הממשלה.ביממה האחרונה נאלצו אף הם להודות שהפרשה שלכאורה מלאה בשחיתות,היא כזו שאינה נדבקת.אפשר לומר דברים רעים על התנהלות ראש הממשלה אך לרמוז שהוא כביכול מושחת שלא חושש לרתום את מערכת הביטחון,לגייס את צה"ל,את ממשלת גרמניה או את העולם כולו וכל זאת לשם גזירת קופון לעצמו ולמקורביו,בלתי אפשרי,כי עם ראש ממשלה כזה,זה בלתי אפשרי.פרשה שממנה נעדר החלק החסר ומשמעותו ההוכחה לשחיתות אינה פרשה שלמה,היא בעיקר מלאה בדברי הבל.אסף אראל אביגדור: 0546635411

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.