מבזקים

שבת שלום!

מצבו של הילד שנפל במהלך טיול בצאלים - קשה מאוד

"איש ביצוע ועשייה"

הוארך מעצר החשודים ברצח אריאל וואסי ז"ל

איגוד נותני שירותי הסיעוד: "אבידה גדולה לכולנו"

המדינה לבג"ץ: נבחן משפטית את החזרת גופות המחבלים

סגן שר הביטחון מביע צער כבד על מותו של מנכ"ל משרד הרווחה

כניסת שבת: 16:00, יציאת שבת: 17:15

פוליטקאי הולנדי הורשע בהסתה נגד מוסלמים

הולך רגל נפצע קשה מפגיעת רכב בנתניה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > מתקשה להשלים עם ההפסד: "לא רציתי לצאת מהבית"

מתקשה להשלים עם ההפסד: "לא רציתי לצאת מהבית"

הילרי קלינטון, המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב, התייחסה לתוצאות הבחירות בנאום בווישנגטון. מאוכזבים מתוצאות הבחירות - יותר משאוכל לבטא במילים"

"כל מה שרציתי לעשות היה לקרוא ספרים ולא לצאת מהבית יותר". כך אמרה הבוקר (ה') הילרי קלינטון, המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית, בהתייחסות להפסד המפלגה הדמוקרטית בבחירות שנערכו שבוע שעבר. מלבד נאום ההפסד הרשמי – זו הייתה ההופעה הפומבית הראשונה של קלינטון לאחר הבחירות.

דבריה של קלינטון נאמרו במסגרת כנס איסוף כספים בוושינגטון."הקמפיין שלנו מעולם לא היה סביב בן אדם אחד או אפילו מערכת בחירות אחת. הוא היה על המדינה שאנחנו אוהבים ועל אמריקה מלאת התקווה, המכילה ורחבת הלב".

קלינטון מצביעה
קלינטון ביום הבחירות. מתקשה להשלים עם ההפסד

קלינטון הוסיפה: "אני יודעת שזה לא קל. אני יודעת שרבים שאלו את עצמם לאורך השבוע האחרון אם אמריקה היא המדינה שהם חשבו שהיא. הפילוג בחברה במהלך קמפיין הבחירות היה עמוק. אבל בבקשה תקשיבו לי כשאני אומרת את זה – אמריקה שווה את זה. הילדים שלנו שווים את זה"

למרות שהנאום של הילרי קלינטון הכיל הרבה מסרים של יאוש, יו"ר המפלגה הדמוקרטית ניסתה להחדיר תקווה בקרב קהל תומכיה. "הילחמו על הערכים שלכם ולעולם אל תוותרו. אני מבקשת מכם להישאר מעורבים בכל שלב. אנחנו זקוקים לכם. אמריקה זקוקה לכם. האנרגיה שלכם, הכישרון, האמביציה – רק כך נוכל להתגבר על המכשולים".

בסיום דבריה, קלינטון שלחה רמז עוקץ לנשיא הנבחר. "יש ילדים שמפחדים היום. ילדה קטנה ניגשה אליי בוכה ואמרה לי שהיא חוששת שהוריה יילקחו ממנה. אף ילד לא צריך לפחד ללכת לבית הספר בגלל שהוא לטיני, מוסלמי, שחור או בעל מגבלה כלשהי. אנחנו צריכים לחנך את ילדינו לאהוב את עצמם ואת האחר"

אלעד שור

אלעד שור

אולי יעניין אותך גם

אילוסטרציה: מעצר מחבלים. צילום: 0404

נחשפה חוליית מחבלים שתכננה פיגועים בירושלים

מ: שב"כ חשף חוליית חמאס שפעלה בירושלים ותכננה פיגועי ירי נגד בסיסי צה"ל: "סיכול התשתית מוכיח את הסיכון ממפגעים בעלי ת.ז ישראלית"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.