מבזקים

שבת שלום!

מצבו של הילד שנפל במהלך טיול בצאלים - קשה מאוד

"איש ביצוע ועשייה"

הוארך מעצר החשודים ברצח אריאל וואסי ז"ל

איגוד נותני שירותי הסיעוד: "אבידה גדולה לכולנו"

המדינה לבג"ץ: נבחן משפטית את החזרת גופות המחבלים

סגן שר הביטחון מביע צער כבד על מותו של מנכ"ל משרד הרווחה

כניסת שבת: 16:00, יציאת שבת: 17:15

פוליטקאי הולנדי הורשע בהסתה נגד מוסלמים

הולך רגל נפצע קשה מפגיעת רכב בנתניה

דף הבית > חם ברשת > קריאה ברשת: הגיעו לתמוך בפצוע בפיגוע בבית המשפט

קריאה ברשת: הגיעו לתמוך בפצוע בפיגוע בבית המשפט

יהושע פרנק נפצע בפיגוע בשנה שעברה אך יאלץ לעמוד מול המחבל בבית המשפט ולנסות להוכיח זאת. "זו לא המערכה של יהושע זו המערכה של כולנו"

לפני כחצי שנה נפצע יהושע פרנק במאבק במחבל שניסה לרצוח אותו ואת משפחתו ברחוב הנביאים בירושלים. ביום שני הקרוב הוא ייאלץ להתעמת שנית עם אותו מחבל, הפעם בבית המשפט על מנת להוכיח לשופט שהמחבל אכן ניסה לרצוח אותו ואת משפחתו, שכן האירוע לא היה מצולם ולכאורה אין ראיות חותכות שאכן המחבל ניסה לפגוע בפרנק ומשפחתו.

שוקי גלבוע בקריאה להגיע לתמוך ביהושע בבית המשפט

מעבר לבושה והתסכול שבמעמד, נראה שיש המנסים להוציא את המחבל מכלל אשמה מפני שהאירוע לא מתועד במצלמות. ישנו סיכוי שינסו להוציא את הרוצח זכאי מכיוון שהאירוע לא  היה מצולם.

שוקי גלבוע, שאיבד את עינו בפיגוע בו נרצחה הילדה הלל אריאל ז"ל במיטתה, מפרסם סרטון בפייסבוק הקורא לתמוך ביהושע פרנק בבית המשפט ביום שני הקרוב: "אני אהיה שם בשביל להגיד ליהושע: אתה לא לבד במערכה הזו, כל עם ישראל עומד מאחוריך ואתה שליח של כולנו. להגיד למחבל הארור לא שברת אותי, ניצחת אותי ואת העם היהודי אף אחד לא יכול לשבור".

גלבוע פונה אל הצופים בסרטון להגיע לבית המשפט ביום שני הקרוב (21/11) ולתמוך ביהושע: "אני מבקש מכל מי שרואה את הסרטון הזה, תבואו תהי איתי שם, להגיד ליהושע אתה לא לבד, אתה שליח של כולנו. להגיד לבית המשפט: המחבל הזה הוא רוצח אף אחד לא יוצא אותו זכאי, הוא יקבל את העונש הכי גבוה שאפשר לקבל בחוק. זו לא המערכה של יהושע זו המערכה של כולנו".

הדיון מתקיים ביום שני הקרוב, 21/11/16 בשעה 9 בבוקר בבית המשפט המחוזי בירושלים.

"הוא צעק, קפץ עלי ודקר אותי בכתף"

יהושע פרנק, נפצע בחודש מאי האחרון בפיגוע דקירה ברחוב הנביאים בירושלים, סיפר כי היה עם רעייתו וילדיו ואז הבחין במחבל שולף את הסכין ודוקר אותו.

פרנק בן ה-26 שיחזר אז את רגעי האימה: "עצר לידינו בחור צעיר, הסתכלתי עליו וראיתי שהוא שלף סכין אז ישר קמתי אליו. הוא צעק וקפץ עליי, דקר אותי בכתף וניסה גם לדקור" לדבריו "זה היה נס גדול שהבחנתי בו. האינסטינקט הראשון היה למנוע ממנו לפגוע בילדים ובאשתי".

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.

אולי יעניין אותך גם

%d7%94%d7%a4%d7%98%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a8%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%94-%d7%94%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%aa%d7%a4%d7%aa

"מי שמוכר קרקע ליהודי – מגיע לו למות"

הפטריוטים תוהים האם ח"כ עבד אל חכים חאג' יחיא מהרשימה המשותפת הסית לרצח מעל בימת הכנסת?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.