מבזקים

סקר ערוץ 2: לפיד מאיים על נתניהו

דף הבית > אקטואליה וחדשות > כוכב ועידת הפת"ח: איימן עודה

כוכב ועידת הפת"ח: איימן עודה

בלי בושה: ח"כ איימן עודה נאם בוועידת הפת"ח ומול המון הקהל הנלהב קרא לסיים את הכיבוש ולהקים מדינה תוך "אחדות לאומית פלסטינית"

במהלך הוועידה השביעית של ארגון הטרור הפת"ח השבוע ברמאללה, נאם יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן בפני הקהל ואמר בהלט: "אני קורא לכם בשם הרשימה המשותפת לאחדות לאומית פלסטינית". כך דווח אפליקציות החדשות 360. בהמשך דיבר עודה על פועלו בכנסת ישראל והכריז כי מטרתו בה היא לסיים את הכיבוש. "אנחנו הקמנו את הרשימה המשותפת בשביל שנוכל להפעיל את כל כובד משקלנו בסיוע לעם הפלסטיני", אמר.

מתוך נאומו של ח"כ עודה בוועידת הפת"ח. וידאו: אפליקציות החדשות 360

בנאומו הצהיר יו"ר הרשימה המשותפת במפורש כי מטרת הקמת הרשימה היא "להוריד את נתניהו ולסיים את הכיבוש נגד עמנו", והוסיף "אנחנו לא לבדנו – אתנו נמצאת הנהגה אחראית". אותה "הנהגה אחראית" לדבריו, היא "הנהגה לאומית עמוקה שאותה מייצג אבו מאזן". עודה אף הגדיל לכנות את מי שהקים וניהל את ארגון הטרור שעל בימתו עמד כ"אחי הגדול".

"לירושלים צועדים מיליוני שאהידים"

לנאומו גייס עודה גם את המשורר הערבי מחמוד דרוויש שעורר לא מעט סערות בתקופה האחרונה, ולמשמע מחיאות כפיים סוערות סיים את נאומו בהקראה משירו "מחיפה אנחנו מתחילים" ."אנחנו מקווים שבוועידה השמינית של פת"ח נהיה אתכם בירושלים המזרחית בירת מדינת פלסטין" קרא לבסוף עודה, והקהל הנלהב ענה: "לירושלים צועדים מיליוני שאהידים".

אויבים בתוכנו

לא רק מנהיגים ופעילים ערביים הגיעו לרמאללה להשתתף ולתמוך. על ספסלי ועידת הפת"ח נצפו גם קבוצת נטורי קרתא קיצונית שבאה לקחת חלק.

קבוצת נטורי קרתא קיצונית בכנס פתיחת ועידה הפת"ח השביעית. צילום: פלאש 90
קבוצת נטורי קרתא קיצונית בכנס פתיחת ועידה הפת"ח השביעית. צילום: פלאש 90

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

שיפור ביחסים? ראש הממשלה ושרת החוץ של האיחוד פדריקה מוגריני בעת ביקורה בכנסת ב-2014. צילום: קובי גדעון

עידן חדש ביחסי ישראל אירופה?

מקורות מוסמכים בישראל ובאיחוד האירופי סוברים כי שנת 2017 תוביל להידוק היחסים ולשיתופי פעולה, כך על פי פרסום ב"מקור ראשון"

2 תגובות

  1. איימן עודה הוא בוגד ולא פחות ממנו נטורי קרתא כל אלה כפיי טובה שונאי ישראל אין מדינה אחת בעולם שלא הייתה מכניסה את איימן עודה וחנין זועבי ואחמד טיבי ואת נטורי קרתא לבית סוהר.ממש שערוריה שאיימן עודה משכורתו היא על חשבון משלם המיסים הישראלי.

    • הגייס החמישי מול עינינו ומה אנחנו עושים מגיבים בפייס . עם ישראל רדומים מחקים לכאפה הבאה .! אז יאלה תתעוררו ולהרעיש את המדינה נגד זרע הפורענות בלי לספור אף אחד ! שום ממשלה או ראש ממשלה לא יעמדו בזה .! במקרים כאלה שיושבים חזירונים ועוד מקבלים משכורת מהכיס של משלם המיסים , גם פה שום עם לא היה יושב בשקט ומרעידים ומרעישים עד שיבוא גואל!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.