מבזקים

שבת שלום!

מצבו של הילד שנפל במהלך טיול בצאלים - קשה מאוד

"איש ביצוע ועשייה"

הוארך מעצר החשודים ברצח אריאל וואסי ז"ל

איגוד נותני שירותי הסיעוד: "אבידה גדולה לכולנו"

המדינה לבג"ץ: נבחן משפטית את החזרת גופות המחבלים

סגן שר הביטחון מביע צער כבד על מותו של מנכ"ל משרד הרווחה

כניסת שבת: 16:00, יציאת שבת: 17:15

פוליטקאי הולנדי הורשע בהסתה נגד מוסלמים

הולך רגל נפצע קשה מפגיעת רכב בנתניה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > ניסיון התנקשות שלישי? טראמפ הורד מהבמה באמצע נאום

ניסיון התנקשות שלישי? טראמפ הורד מהבמה באמצע נאום

עקב חשש מאירוע ביטחוני זינקו מאבטחים והורידו את המועמד הרפובליקני לנשיאות מהבמה במהלך נאומו בעצרת בחירות. קלינטון שומרת על יתרון

בפעם השלישית לאורך מערכת הבחירות הנוכחית בארה"ב, הורד המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ מהבמה במהלך נאומו בעצרת בחירות בנבדה, עקב חשש מאירוע בטחוני.

שניות ספורות לאחר שאדם אנונימי מהקהל צעק סמוך לבמה "אקדח", זינקו מאבטחי השירות החשאי על טראמפ והורידו אותו מבמה. המשטרה המקומית עצרה והרחיקה גבר שהיה נוכח בעצרת ונחשד כי נשא נשק. אך, בסריקות באולם לא נמצא כל נשק.

רגעי ההשתלטות על החשוד

"אף אחד לא אמר שזה הולך להיות קל עבורנו, אבל שום דבר לא יעצור אותנו", הכריז טראמפ דקות לאחר מכן כששב להמשיך את נאומו על הבמה. טראמפ גם הודה לאנשי הביטחון שפעלו במהירות "אני רוצה להודות לאנשי השירות החשאי של ארה"ב ולגורמי אכיפת החוק בנבדה על התגובה המהירה והמקצועית שלהם". את נאומו סיים באומרו בפניה לקהל: "אני גם רוצה להודות לאלפי הנוכחים על תמיכתם הבלתי מעורערת. אנחנו נהפוך את אמריקה לגדולה שוב".

החשוד שנעצר שוחרר לאחר בדיקה שנעשתה עליו וגילתה כי אינו נושא נשק. לטענתו, הוא הגיע מהבית עם שלט מחאה נגד הייצוג של טרמאפ את המחנה. בחקירתו אמר על טראמפ כי "הוא פאשיסט, הוא דיקטטור, ומנהיגים כאלה הופכים אנשים רגילים לחיות".

כאמור, זוהי לא הפעם הראשונה שהמועמד הרפובליקני מורד מהבמה עקב חשש ביטחוני. לפני 5 חודשים, במהלך עצרת בחירות באוהיו אדם מהקהל שהתקרב לעבר טראמפ מאחור, הזניק את המאבטחים שאבטחו אותו וחיפו עליו.

חודש לאחר מכן, במהלך עצרת בלאס וגאס, אדם נוסף ניסה להתנקש בחייו של טראמפ וניסה לחטוף נשק משוטר. לאחר שנתפס אמר בחקירתו כי תכנך את הרצח במשך שנה שלמה.

בינתיים, במחנה הדמורקטי, נהנית הילרי קלינטון מיתרון בסקרים. לפי סקר של רשת ABC ועיתון הוושינגטון פוסט, מובילה קלינטון ב-5%, כאשר היא זוכה לתמיכה של 48% מהציבור לעומת 43% תמיכה בלבד להם זוכה טראמפ.

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

אילוסטרציה: מעצר מחבלים. צילום: 0404

נחשפה חוליית מחבלים שתכננה פיגועים בירושלים

מ: שב"כ חשף חוליית חמאס שפעלה בירושלים ותכננה פיגועי ירי נגד בסיסי צה"ל: "סיכול התשתית מוכיח את הסיכון ממפגעים בעלי ת.ז ישראלית"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.