מבזקים

נתניהו להולנד: ישראל לא תשתתף בועידה בינלאומית שלא תתרום לשלום

נציבת בתי הסוהר חשה ברע - ונלקחה לבדיקות

מחר: פגישת פסגה בין ישראל, יוון וקפריסין

גם תושבי חו"ל יזכו להנחות בתחבורה

היציע המזרחי בטדי ייסגר ל-3 משחקים

ח"כ זנדברג: המטרה האמיתית של הקואליציה - להחיל את החוק ביו"ש

ח"כ חוטובלי: חוק ההסדרה - לא סותר את הדין הבינלאומי

רוכב אופנוע נפצע באורח בינוני בתאונה בראשון לציון

שידור חי: קובאן - הפועל ירושלים

תיעוד: מסתערבים עוצרים חוליית מחבלים

דף הבית > אקטואליה וחדשות > גורמים בליכוד: "בנט ממשיך לירות בנגמ"ש"

גורמים בליכוד: "בנט ממשיך לירות בנגמ"ש"

גם אחרי שחוק ההסדרה עבר, המלחמה הפוליטית בין נתניהו ובנט נמשכת: "הליכוד לא זקוק לסיוע מבנט כדי לפעול למען ההתיישבות". הבית היהודי: "מעריכים את פועלו של ראש הממשלה"

ההתיישבות אולי הוסדרה, אבל היחסים בין ראש הממשלה ושר החינוך ממשיכים לסעור. גורמים בליכוד כועסים על החגיגות של בנט וטוענים כי הוא ממשיך בניסיונותיו לגזור קופון על חשבון מפלגת השלטון. לדבריהם, ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא שגייס רוב לטובת העברת החוק, ולא בנט.

"צר לנו שגם בזמן שראש הממשלה נתניהו מוביל את המאמץ להעביר את חוק ההסדרה, בנט ממשיך לירות בנגמ"ש ולעסוק בתדרוכים נגד הליכוד וראש הממשלה ולא נותן לעובדות לבלבל אותו. לא רק שהוא לא דחף את הליכוד לחוק ההסדרה כפי שהוא טוען, הוא בכלל התנגד לחוק במשך תקופה ארוכה ואף הלין בפני ראשי הקואליציה על מכתב שעליו חתמו חברי הכנסת והשרים של הליכוד בעד החוק". על אותו מכתב, חתמו כזכור 25 ח"כים ושרים מהליכוד.

בליכוד הזכירו כי בעבר טענו ראשי הבית היהודי נפתלי בנט ואיילת שקד כי לחוק אין סיכוי ריאלי לעבור. בליכוד הדגישו כי בנט ושקד אמרו לתושבי עמונה כי נציגי הליכוד מוליכים אותם שולל וכי חברי הליכוד "מנופפים בהמצאה חסרת סיכוי במקום לומר למתיישבים את האמת".

"רק משגילה שהחוק יכול לשרת מטרות פוליטיות – צירף בנט את תמיכתו לחוק וזאת באיחור ניכר. הליכוד, שמוביל את המחנה הלאומי, לא זקוק לסיוע מבנט כדי לפעול למען ההתיישבות. אנחנו נמשיך לפעול למען ההתיישבות ובנט ימשיך לעסוק ביחסי ציבור ובפוליטיקה קטנה", אמרו בליכוד.

"מעריכים את פועלו של ראש הממשלה"

בסיעת הבית היהודי מוסרים בתגובה לטענת הליכוד כי יו"ר הבית היהודי בנט מתדרך נגד ראש הממשלה. "אנו מוקירים את פועלו רב השנים ועטור השבחים של ראש הממשלה למען מדינת ישראל", נמסר.

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה באתר ערוץ 20
עקיבא לם

@akivalamm

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

נחשפה כתובת הדוא"ל הפרטית שלו. הנשיא ברק אובמה

ממשל אובמה מתנגד לחוק ההסדרה

רגע לפני חילופי השלטון בארצות הברית, ממשל אובמה מותח ביקורת על חוק ההסדרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.