8:12 24/09/2017
מבזקים
דף הבית > התוכניות שלנו > לפני כולם > שפטל משיב אש: "צמד רמאים נכלולי"

שפטל משיב אש: "צמד רמאים נכלולי"

עורך דינו של אלאור אזריה, יורם שפטל, שהצטרף לצוות ההגנה של לוחם כפיר אלאור אזריה, משיב אש לעבר הסנגורים לשעבר, לאחר שתקפו אותו בחריפות בראיון ל'ידיעות אחרונות'. "אני לא מופתע ממי שתוקע סכין בגב של הלקוח שלו", אמר. שפטל אמר היום בריאיון ל"לפני כולם", כי הסנגורים הינם "צמד רמאים נכלולי", והוסיף, "אני לא מופתע ממי שתוקע סכין בגב של הלקוח שלו, ועוד מסובב את הסכין בגב". עוד אמר שפטל, כי אלאור אזריה בעצמו אמר לו שהוא "המום" מהריאיון.

זאת לאחר שהשניים, עורכי הדין אילן כץ ואייל בסרגליק, תקפו אותו בחריפות ואמרו: "כשיצאנו מבית הדין ראינו את עו"ד יורם שפטל נאחז בקרנות המזבח, או יותר נכון – בקרנות המיקרופון. הכתבים אמרו שאולי יתנו לדבר למי שניהל את התיק במשך שנה – ואז התחילו התבטאויות 'צמאים לדם'. רצינו לקבור את עצמנו".

היום (ה') נקבע הרכב השופטים שידון בערעור במשפט הלוחם

בית הדין לערעורים צפוי להודיע לעו"ד שפטל האם הוא מקבל את הערעור שהוגש בשבוע שעבר על ההחלטה להגיש ערעור בהחמרה לעונש. שפטל טען בבקשת הערעור כי יש בידו ראיה חדשה אותה הוא מבקש להציג ובה נטען כי עורכי הדין של אלאור אויימו על ידי הפצ"ר תא"ל שרון אפק כי אם הם לא יגישו ערעור על הכרעת הדין – צה"ל לא יגיש ערעור על גזר הדין. דבר שאישרו עורכי הדין הבוקר בראיון ל'ידיעות אחרונות'. במידה והרכב השופטים יקבל את בקשת הגשת הראיה, הוא צפוי לזמן דיון בשבועיים הקרובים.

תגובה אחת

  1. למה אין תאריך בראש הכתבה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.