9:40 26/05/2017
דף הבית > מורשת > שר החינוך במכתב ברכה לתלמידי הישיבות

שר החינוך במכתב ברכה לתלמידי הישיבות

לכבוד "זמן אלול" שפותח את שנת הלימודים בישיבות והמכינות הקדם צבאיות, מפרסם השר נפתלי בנט אגרת ברכה לתלמידים: "אתם בונים את היסודות הרוחניים של עם ישראל"

שר החינוך ח"כ נפתלי בנט יו"ר מפלגת הבית היהודי במכתב ברכה לתלמידי הישיבות לקראת פתיחת "זמן אלול" בו חוזרים התלמידים בחזרה מתקופת "בין הזמנים" בחזרה לספסל הלימודים: "אתם נמצאים בחזית החינוכית של המדינה".

בנט לפטריוטים

שר החינוך פתח את מכתבו בציטוט מספר הרב קוק אורות התשובה: "תחיית האומר היא היסוד של בניין בתשובה הגדולה, תורת ישראל העליונה ותשובת העולם כולו שתבוא אחריה"

"מטען רוחני לשירות צבאי משמעותי"

"עם פתיחת זמן אלול", כותב השר בנט "אני רוצה לאחל לכם לימוד פורה ומעיל. אתם נמצאים בחזית החינוכית של המדינה ובונים את היסודות הרוחניים של עם ישראל".

עוד כותב בנט "תורת ארץ ישראל היא תורת חיים המקיפה את כל תחומי חיינו. היסודות הבריאים מאפשרים לבנינו-תלמידינו להתמלא ולעצם את אישיותם ואת אורח חייהם" עוד כותב בנט לתלמידי הישיבות "מן הישיבה יוצאים התלמידים עם מטען רוחני לשירות צבאי משמעותי ומאוחר יותר מהווים חלק מרכזי ברקמת החיים המתבססת כאן בארצנו".

השר בנט באיגרת ברכה לתלמידי הישיבות
השר בנט באיגרת ברכה לתלמידי הישיבות

 

שר החינוך מסיים: "אני, יחד עם צוות המשרד, פועלים ללא לאות בכדי לאפשר לכם את מלוא התנאים להמשיך לגדול ולגדל דורות של תלמידים שעוסקים בתורה ובעבודה".

"זו זכות גדולה" מסיים השר נפתלי בנט "לעבוד איתכם בשיתוף פעולה ולהרגיש חלק מהבניין הגדול הזה" ומברך את התלמידים בברכת שנה טובה, כתיבה וחתימה טובה.

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.

אולי יעניין אותך גם

הפעם האחרונה בה הונף דגל ישראל בהר הבית, ע"י הצנחנים במסדר הניצחון לאחר המלחמה

הם פרצו דרך שער האריות ונכנסו. להיסטוריה | יומן מלחמה

בשליטתה על הקדושה שבערים, דאגה ירדן להחריב כמעט כל בית כנסת בעיר העתיקה, וכל מצבה בבית העלמין היהודי העתיק בעולם. עד היום, כ"ח באייר, יומה השלישי של המלחמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.