דף הבית > אקטואליה וחדשות > שרה נתניהו נחקרה בעקבות פרשת המעונות

שרה נתניהו נחקרה בעקבות פרשת המעונות

משטרת ישראל זימנה את רעיית ראש הממשלה לחקירה. שרה נתניהו: "אנו חוזרים ואומרים - לא יהיה כלום כי אין כלום"

יחידת להב 443 זימנה היום (ה') את שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה, לחקירה בעקבות "פרשת המעונות". ככל הנראה, נתניהו זומנה בעקבות מידע חדש שהתקבל אצל החוקרים.

בתוך כך, המשטרה זימנה לחקירה גם את עזרא סיידוף, סמנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר. גורמים בתקשורת טוענים ששרה נתניהו ועזרא סיידוף נקראו להתעמת עם עדויות חדשות שהתקבלו ב"פרשת המעונות".

מני נפתלי, איש התחזוקה של מעונות ראש הממשלה לשעבר, נחקר לאחרונה באריכות ביחידת להב 443. יתכן ויש קשר בין עדותו של מני נפתלי לבין זימונם של נתניהו וסיידוף לחקירה.

שרה נתניהו. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

"פרשת המעונות" התפרסמה לראשונה ביוני 2014. בתקשורת נטען שמעונות ראש הממשלה לא מנהלים כשורה את הכספים המחולקים לחשמל ולריהוט במעון. ביולי 2015 החליט יהודה ויינשטיין, היועץ המשפטי לממשלה דאז, לפתוח בחקירה פלילית, כנראה תחת השפעת לחץ תקשורתי.

במאי 2016 המשטרה הודיעה על סיום חקירת הפרשה. "אנחנו מדברים על שטויות. העובדות הן פשוט עובדות לא נכונות והדבר הזה יתמוסס בפרקליטות, ואם לא בפרקליטות – בשימוע" אמר עו"ד יעקב וינרוט, פרקליטתם של ראש הממשלה ורעייתו. שרה נתניהו מסרה "אנו חוזרים ואומרים – לא יהיה כלום כי אין כלום".

 

אלעד שור

אלעד שור

אולי יעניין אותך גם

"מחר זה הבן שלכם". צ'רלי אזריה ועו"ד שפטל

"היום זה קרה לבן שלי, מחר זה יכול לקרות לבן שלך"

האם יש דין אחד לכולם בצבא? ומה פשר היחס השונה שקיבלו אל"מ שומר לאלאור אזריה חרף הדמיון בין המקרים? צ'רלי אזריה: "שומר פעל נכון וגם הבן שלי פעל נכון"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.