דף הבית > אקטואליה וחדשות > שלהי תור הזהב

שלהי תור הזהב

השמאל ואידיאולוגיית הרעל מצופת הדבש מתפוררת לנגד עינינו כמו ערפד שנחשף לאור

זהו. זה הסוף. השקרים, השפה המכובסת, המסרים, הפי.סי, הזעם הקדוש, המוטציה החולנית והממארת של שלטון המיעוט שברוב אורווליניותם נתנו לה את השם של שלטון הרוב. השמאל ואידיאולוגיית הרעל מצופת הדבש מתפוררת לנגד עינינו כמו ערפד שנחשף לאור.

וזה עצוב. עצוב לראות ילד שמבין שאין סנטה. עצוב לראות כשל קוגנטיבי שהופך להיות אידיאולוגיה. עצוב לראות גופות של ערכי שלום, אחווה, זכויות אדם ועוד, מוטלות בצד הדרך אחרי שנעשו בהם מעשים מגונים לפני שנרצחו.

 

"זה הסוף". צילום: אמיר ביטמן
"אידאולוגיית רעל מצופת דבש". צילום: אמיר ביטמן

 

אובמה נחשף במערומיו, מנסה תחת כל עץ רענן להטמיע עוד שקר על כך שתקופת שלטונו היתה מהטובות בהיסטוריה האנושית. אחרי שסירס את האימפריה, רדף את בני הברית ושרף קשרים בכל מקום, הוא יעלם לתוך החור השחור של ההיסטוריה כנשיא הגרוע בתולדות ארה"ב וזה שהביא לתחילת הקץ של האימפריה.

אובמה הביא את המטוטלת לתנועה כל כך חדה שהצד השני שלה הוא איש עסקים קר ובלתי צפוי שאף אחד לא יכול להגיד מה יקרה בתקופת שלטונו. אבל לפחות הוא לא פי.סי מעוות ושקרן שלא מסוגל להוציא מהפה את המילים "טרור מוסלמי".

אירופה נאכלת מבפנים על ידי שנים של רפיסות מחשבתית וערכית, כקונטרה לימים שבהם הגזענות שלטה. מסתבר שהצד השני של שנאת זרים הוא פתיחת רגליים לזרים.

האסלאם אונס את אירופה בברוטליות בכל דרך אפשרית ובכל מקום אפשרי. בשבדיה עלה מספר מקרי האונס ב-1400 אחוז (!!!), רק אסור להגיד שאלו מוסלמים שאונסים את השבדיות.

לפני 600 שנים המוסלמים השתמשו בכוח הזרוע בכדי להשתלט על חלקים נרחבים באירופה. כיום הם משתמשים בסל קליטה נדיב. מהצד השני מפלגות ימין קיצוניות רק מקבלות עוד כוח אל מול גלי הפלישה הערבית. איבדנו את אירופה.

ובישראל, חרחורים אחרונים של עמותות שמאל קיצוני שבשלושים השנים האחרונות עשו כאן כבשלהם. החדירו מסרים, התוו דרך פוליטית לכל הממשלות שבאו, המציאו שפה חדשה, שאלו את השאלות ה"נכונות", השתלטו על מוסדות הכוח בתקשורת, במשפט ובאקדמיה. צועקים "אבל אתם בשלטון כבר 40 שנה" וממשיכים לשלוט בנו בדרכים שונות ומשונות.

למזלנו זה נגמר. העם, כן, זה שניצח בבחירות, מאס בשמאל. מאס ברוע, ברשעות, בגועל. כל מדדי האושר מראים על פריחה בישראל, ורק בשמאל רע ומר.

 

"עצוב לראות גופות של ערכי שלום"
"עצוב לראות גופות של ערכי שלום"

 

אין להם שום יכולת אידיאולוגית לסחוף אחריהם את הציבור הלאומי, האוהב, המאוחד, הטוב.
אין להם יכולת לנצח בבחירות.
אין להם יכולת להשפיע על דעת קהל.
אין להם יכולת לסנן את הפייסבוק.
הציבור יודע מה טוב לו, מה רע, מה נעים ומי מנסה לפגוע בו.
הציבור יהודי, ישראלי, לאומי.

מלחמות המאסף, נגד מדינת ישראל והעם היושב בתוכו, קשות. הרבה נפגעים יש. השמאל הקיצוני הצליח להחדיר את אנשיו לכל שדרת הצבא, הפוליטיקה, המשפט, התרבות והתקשורת.

כולם מדברים את אותה השפה, מצופפים שורות כשנתקפים, ומהללים את ראשיהם. אבל אלו חרחורי הסוף. וכמו ימני אמיתי, אני אופטימי ושמח. אופטימי שזה הסוף, ושמח שזה יגמר.

אור רייכרט

אור רייכרט

אור רייכרט הוא מפיק של פאנל הסטנדאפיסטים "זובור" ואת "קומדיסטאן" - ערב הבמה הפתוחה לסטנדאפיסטים מתחילים ומבקר המסעדות של "שביעי"

אולי יעניין אותך גם

תמונה: מטה הסייבר האמריקאי

מתקפת הסייבר נגד ישראל כוונה ע"י מדינה זרה

אחרי ניתוח הפרטים של המתקפה שסוכלה, ההערכות ברשות הלאומית להגנת סייבר כי מדובר בקבוצת האקרים מאורגנת ע"י מדינה. גורם בכיר: "יהיה המשך למתקפה הזו"

9 תגובות

 1. איזה עושר שפתי מדהים. אני מלאת פלצות. האם זה הפחד שמדבר מגרונך – או שזוהי שפתו של הימין הלוחמני – אוסף המילים המאיימות? גופות, רוע, רשעות, מעוות ושקרן, סירוס ואונס, חולניות ממארת. וזה רק חלק קטן. כן, כן, הרבה יותר קל לתת דרור לרגשות גזענות ופחד מאשר לרגשות הומניים. אבל זה רק עניין של זמן. השמאל פה כדי להישאר, כי שלטון הימין לא מביא בטחון כבר שנים רבות, רק מלחמות ומבצעים. נזכרת להכפיש את השמאל כי הכובע בוער לימין על הראש? הימין נכשל והוא ילך מפה בקרוב.

  • אחרי אוסלו וההתנתקות כולי תקווה שאתם פה אולי כדי להישאר אבל לא כדי לשלוט.למרות שמצליח לכם בדרכים אחרות.כשמאלני לשעבר עד עכשיו אני לא מצליח להבין איך הייתי בצד ההזוי שלכם.

  • אני נזכר בימים השלווים כשהשמאל היה בשילטון,מלחמות העצמאות,סיני,ששת הימים,ההתשה,יום הכיפורים,האוטובוסים המתפוצצים והמתאבדים בקניונים ובמסעדות.

   אין ישראלי שלא מתגעגע לימים האלה..

 2. אור תהית פעם למה כככככלללללללל הרמטכ"לים (כן חוץ מבוגי שהוא ימין לייט), כככללללל ראשי המוסד, כל ראשי השב"כ, כמעט כככללללל האלופים בצה"ל הם סמולנים ???

  מה קורה שם? עם קבלת האחריות… עם קבלת עידכוני המודיעין העדכניים… עם הכרת השטח, המציאות והמפות. מה הם מבינים שאנשי הימין כמו בנט לא מבינים?

 3. אור רייכרט – אתה מסוגל להבין, אני מקווה, שבין מרץ מצד אחד והבית היהודי מצד שני — יש מצב לשפיות, אתה יודע – אנשים נורמלים שחיים ונותנים לחיות כאלה שלא מוכנים שידרכו עליהם מצד אחד ומצד שני לא הולכים לשרוף תינוקות בשם ״נקמה יהודית״ כפי שכינה זאת הסמורטיץ׳.

 4. כן?? כל מדדי האושר מראים שישראל בפריחה??? אני מכיר לפחות מדד אחד שאומר שאנחנו המדינה הכי ענייה ב-oecd. כזה גבב של שטויות ושקרים לא רואים בכל יום. לעם ישראל נמאס מהשקרים שאתה ושכמותך זורקים בכל יום כדי לעוור אותנו למצב המחריד במדינה. רוצים שינוי!!!!!!

 5. מנצחון לניצחון הימין בארץ נעשה יותר ויותר מבוהל ,אם השמאל מובס אז למה הוא עדיין התירוץ הקבוע של הימין לכל כשלונותיו ולחוסר העשייה שלו בכל תחומי החיים (מלבד העברת כספים למקורבים ולשטחים)

 6. חחחחחחחחח…… עלוב

  בנט. נתניהו. ליברמן. אורי אריאל. שקד. סמוטריץ.

  אף אחד לא מספח את השטחים – יהודה שומרון ועזה

  למה – כי כולם יודעים שאנחנו שם על זמן שאול

  כולם יודעים שלספח את השטחים זה אובדן מדינת ישראל

  לא משנה מה הימין מוכר או אומר לציבור

  עמוק בלב הם יודעים שהם שקרנים

  עד שאתם לא מספחים, תפסיקו להתבכיין. הממשלה שלכם. הקואליציה שלכם. יאללה – לעבודה. די להאשים את השמאלנים בהכל. את ה-מ-מ-ש-ל-ל-ל–ל-ל-ל-ל-לה!!!! ! די לבכיינות. חשבתי שאתם גברים. יודעים לעשות, לא לדבר כמו השמאל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.