דף הבית > תרבות > שחר חסון הוא ההגדרה המילונית לסטנדאפיסט

שחר חסון הוא ההגדרה המילונית לסטנדאפיסט

הופתעתי לגלות שהקומיקאי שבחרו לשים שם בתמונה כנציג הסטנדאפיסטים היה שחר חסון. כן, שחר חסון שלנו, בעמוד על נושא הסטנד-אפ בויקיפדיה הצרפתית. שזה בערך כמו להגיד "אין לנו סטנדאפיסטים צרפתים ראויים ואנחנו גם לא רוצים לשים אחד אמריקאי אז נאלצנו לשים אחד ישראלי".

Picture1

אתמול היה לי כנראה יותר מדי זמן פנוי ומצאתי את עצמי קוראת את הערך "סטנד-אפ" בויקיפדיה הצרפתית.
שם הופתעתי לגלות שהקומיקאי שבחרו לשים שם בתמונה כנציג הסטנדאפיסטים היה שחר חסון. כן, שחר חסון שלנו, בעמוד על נושא הסטנד-אפ בויקיפדיה הצרפתית. שזה בערך כמו להגיד "אין לנו סטנדאפיסטים צרפתים ראויים ואנחנו גם לא רוצים לשים אחד אמריקאי אז נאלצנו לשים אחד ישראלי".
עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון, שחר חסון סבבה, אבל נציג קהילת הסטנדאפיסטים באנציקלופדיה?. אגב, אין לחסון עמוד בויקיפדיה הצרפתית, אולי צריך ליצור לו עכשיו, שיהיה סיכוי לצרפתי שרואה אותו שם לדעת מי בכלל האיש בתמונה.
בכל מקרה, אחרי התגלית הזו היה לי עדיין יותר מדי זמן פנוי וניסיתי למצוא הסבר לתופעה הזו. הדבר הכי הגיוני שחשבתי עליו הוא שמי שחיבר את הערך הוא ישראלי שעבר לצרפת לאחרונה והוא חשב ככה לתרגל את הצרפתית שלו. העניין הוא שהוא לא הכיר שום סטנדאפיסט צרפתי אז הוא החליט לשים תמונה מהבית והביא את חסון. עוד הסבר הגיוני הוא ששחר חסון מתכנן עכשיו לכבוש את הקהל הצרפתי והוא מתחיל בעבודת שטח רצינית ברשת עם השתלה תת הכרתית של התמונה שלו למוח הצרפתים דרך ויקיפדיה. הסבר נוסף (אבל פחות סביר) הוא שחיפשו תמונה של סטנדאפיסט ללא זכויות יוצרים וזו של חסון עלתה ראשונה. אם זה אכן המקרה אז זה אומר שיש לו את איש ה- SEO הטוב יותר בעולם שהצליח לגרום לו לצאת ראשון בתוצאות החיפוש של צרפתים. לעולם לא נדע.

 

נעה בן עטר

נעה בן עטר

עליתי מצרפת לפני 16 שנה אבל בקטעים מסוימים אני מרגישה יותר ישראלית מאשר צרפתייה. כמו למשל החיבה שלי לממרחית בטעם חלב. אבל לא הכל אבוד, אני עדיין לא אוהבת קרמבו.
נעה בן עטר

@noabenattar

Label Manager @Believe_Digital / Music blogger @ShirDeLaSemaine / Founder @musicsniffers / Ex @tbwa_yehoshua /
נעה בן עטר
נעה בן עטר

אולי יעניין אותך גם

מנכל משרד החינוך שמואל אבואב בעצרת נצר אחרון. צילום: דוברות משרד החינוך.

אלפי תלמידים עלו לקברם של ניצולי שואה שנפלו במלחמות

כ-6,000 בני נוער מכל רחבי הארץ פקדו היום את קבריהם של 148 חללים ניצולי שואה, שקבורים בבתי העלמין הצבאיים ברחבי הארץ, ואין איש שפוקד אותם בימי הזיכרון

תגובה אחת

  1. חחח לא מת עליו, אבל ישראלי 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.