17:24 28/05/2017
מבזקים

ערבים הציתו כניסת בית של יהודי בעיר העתיקה בירושלים

דף הבית > אקטואליה וחדשות > "עשרות חללים איבדנו בשל חגיגת הר הבית"

"עשרות חללים איבדנו בשל חגיגת הר הבית"

תחנת הרדיו של צבא הגנה לישראל הצטרפה היום לתקשורת הפלשתינית בקביעה כי היהודים הם אשמים באינתיפאדה

איש השמאל ושדר גלי צה"ל רינו צרור מצא את הסיבה לגל הטרור הערבי בו נרצחו עשרות ישראלים ומאות נפצעו. "שלושים וארבעה חללים איבדנו בשל חגיגת הר הבית בשנה שעברה עדיף לעצור עכשיו… אינתיפאדת הבודדים, עם הסכין והמספריים, זו שהולכת ודועכת בימים אלה לפחות על פי הנגלה לעין, החלה אחרי רצף עליות של יהודים להר הבית. זה הגפרור. הוא הוצת בספטמבר 2015, היום לפני שבעה חודשים, ועלה עד היום שלושים וארבעה חללים" לדברי צרור, קדמו ל"שריפה" הזו אינספור עליות יהודים להר הבית, כולל שרים, פוליטיקאים זוטרים עם מצלמה וקמפיין ממושך בעיתון "מקור ראשון". צרור קרא למנוע מיהודים לעלות להר הבית. "עכשיו, בימים אלה, אנחנו מוצאים שהעלייה אל ההר חוזרת. בהגנב, ביחידים, בקריאות לציבור, וכפי שלמדנו הבוקר גם בחתונה סודית על הר הבית".

עורך מקור ראשון חגי סגל הגיב לדבריו של צרור בחשבון הטוויטר שלו: "רינו צרור מאשים את מקור ראשון בגפרור שהצית את האינתיפאדה. כמי שהבטיח שנים חורבן בית שלישי וצרח כל יום שתהיה מלחמת אחים כדאי שירגיע כבר"

טוויטר חגי סגל
טוויטר חגי סגל
מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

משפט לא הוגן. אלאור אזריה. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

דחיית הגישור מוכיחה – הצבא רוצה הרשעה מהדהדת | פרשנות

גם השופטים הבינו כי משפט אזריה לא סתם ערער את החברה הישראלית, הוא טלטל את צה"ל ואת הציבור, בגלל שאף אחד לא יכול לראות לוחם מצטיין עומד לדין על חיסול מחבל

תגובה אחת

  1. …" צורר כל היהודים"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.