דף הבית > אקטואליה וחדשות > השפל החדש של השמאל

השפל החדש של השמאל

בשם המאבק לעצירת ההטרדות המיניות, תכנית "עובדה" הולכת שלושים שנה אחורה ומכפישה אדם שאינו מסוגל להגן על עצמו. סליחה גנדי

מאז יום חמישי האחרון החלו לזלוג אינפורמציות כאלה ואחרות ברחבי הרשת אודות תחקיר מיוחד אשר ישודר בחמישי הקרוב בתכניתה של אילנה דיין, "עובדה".

התחקיר, כך נודע, יעסוק באלוף והשר לשעבר רחבעם (גנדי) זאבי ובו יועלו נגדו טענות בדבר תקיפות מיניות שביצע לכאורה בנשים לפני כמה עשרות שנים. אחת מהן מוכרת לכולנו, ובמקרה או שלא היא גם חברה במועצה הציבורית של ארגון בצלם, השחקנית רבקה מיכאלי.

אילנה דיין. מגששת את דרכה חזרה לזרועות השמאל. (צילום: עובדה ,קשת)
אילנה דיין. מגששת את דרכה חזרה לזרועות השמאל. (צילום: עובדה ,קשת)

מחשבה אחת מיד קפצה לראשי כששמעתי על התחקיר: עד כמה השמאל נואש? כמה הוא מוכן להרחיק לכת בניסיונו להכפיש את המחנה הלאומי? זאבי מת, הוא לא מסוגל להגן על עצמו. שום דבר כבר לא קדוש יותר? הוא מוכן לגשת לבית הקברות, לגשש בין גופות המתים שהשקפתם היתה שונה משלו, להכות בהם ללא רחם, תוך שהוא פוגע בכבודם ובכבוד משפחתם. כל זאת בידיעה הכה עצובה שהמת אינו מסוגל להגיב ולהגן על שמו.

שלא תטעו, אפשר להעלות על הכתב רשימה ארוכה של אנשי שמאל, חיים ומתים, עם ציון יחסם ה"מיוחד" כלפי נשים. לו היו הופכים את הרשימה לתחקיר, אפשר היה למלא כמה וכמה פרקים של "עובדה".

האם אילנה דיין מנסה להחזיר לעצמה את אהבת הברנז'ה השמאלית לאחר התחקיר החשוב ששידרה ובו הממצאים של עד כאן על ארגון תאעיוש ופעיליו? צריך להיות נואש או אכזרי כדי לשדר תחקיר כזה על אדם שלא רק שנתן מחייו למדינה הזאת, אלא גם נרצח בידי מחבלים בני עוולה, בדיוק בגלל פועלו ואהבתו העצומה למדינה הזו.

סליחה גנדי, סליחה על מה שנהיה פה. רובנו מצדיעים לך על פועלך ולא ניתן לשוליים רעילים להרעיל פה את כולנו. נוח על משכבך בשלום, איש גיבור מלח הארץ ואוהב אמיתי של הארץ הזאת.

ליאת כרמון

ליאת כרמון

אולי יעניין אותך גם

תמונה: מטה הסייבר האמריקאי

מתקפת הסייבר נגד ישראל כוונה ע"י מדינה זרה

אחרי ניתוח הפרטים של המתקפה שסוכלה, ההערכות ברשות הלאומית להגנת סייבר כי מדובר בקבוצת האקרים מאורגנת ע"י מדינה. גורם בכיר: "יהיה המשך למתקפה הזו"

4 תגובות

  1. כל מי שהוא לא שמאל ולא ניאו ליברל הינו פאשיסט ? הגיע זמן לראות את האמת ..דמוקרטיה ליברלית נכשלה..גלובלעזציה ומחיקת גבולות מחקה את זהות של עמים רבים , מחכה ערכים של עמים רבים . חזרה ללאומיות ולמידה לאומית היא דרך היחידה לשרוד . שמאל נאה יותר ויותר רדיקאלי כי הוא נואש. האג'נדה נפלה..אצ האמת רואים כולם …בדבר היחיד מחנה שמאל צודק, העולם כפי שראינו אותו , הולך להיעלם . הדרך לשרוד היא לאחוז בזהותינו ולא אחרת.

  2. לא שזה משנה_ אבל לא לפני 30 שנים. אלה 45 שנים. וכדאל לזכור ששר הביטחון אז היה קרוב משפחה של אילנה, דוגמה מופתית בכל הקשור ליחס לנשים.

  3. אינני מעכל\ מאמין, עד איזו רמה נבזית \ שפלה (בדרגה שנייה מתחת לשפלות הנציונל סוציאליסטית של היטלר) .
    הסדין האדום משתולל באיבוד עשתונות בשלבי גסיסתו האחרונים, משגר את נשקו הנבזי מאחד ממעוזיו האחרונים(תקשורת, אקדמיה ובית המשפט) לעבר
    הציונות הטהורה אשר גלומה בגופתו הקבורה מזה 15 שנים , באדמת ארצו הקדושה של האלוף הנאצל, רחבעם זאבי (גנדי) . אלוף יהודה וישראל , הלוחם הנאצל , מלח הארץ ומקריב נפשו למענה, הנאמן לנעדרי סולטאן יעקוב – (ראה מלמת לבנון), האיש שלחם למען החזרת המתים שהקריבו נפשם בקרב, נאלץ להילחם מתוך קברו לניקיון שמו וצדקתו. איפה הייתם מזה 50 ו 40 שנים , אדומות בראשות השמאל החולני… איפה המוסר שלכן? האינטרס ברור שאינו תלוי בכאב האונס, ההתרדה וכל שאר ההמצאות . לחדש לכן?!? התקציב יעבור , ועצרות רבות לזכרו של הנרצח רחבעם זאבי יחולו במועדן לאורך שנים רבות…
    בדיוק כמו ששלטון הימין ימשול כנגדכם ונגד מורשתכם השקרית . שמעון פרס החזר את הנובל "לשלום" לאוסלו, רבין החזר הנצרה לרימון והוצא הפגז מהתותח הקדוש – דם מיתי אלטלנה זועק לשמים. נשות משה דיין אינן כדי להסתתר אחרי סדין ולהתלונן. בן גוריון , החזר הילדים החטופים למשפחות . דם הרוגי המלכות זועק מן האדמה. צדק ואמת זועקים ואין עונה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.