דף הבית > חם ברשת > רוני דניאל איבד עשתונות באולפן שישי

רוני דניאל איבד עשתונות באולפן שישי

הרשת סוערת בעקבות דבריו של הפרשן רוני דניאל, שהכריז אתמול באולפן שישי כי אינו רוצה שילדיו יחיו בישראל

לראות אולפן שישי בימים סוערים ומלאי דרמות כפי שניפק לנו השבוע האחרון, זאת מתכונת כמעט בטוחה להגעתו של הצונמי התורן לרשת, צונמי שנוצר מאמירה כזאת או אחרת שמספק אחד מיושבי האולפן. אתמול היה זה הפרשן רוני דניאל שמילותיו גרמו לסערה התורנית המתרחשת כבר יממה שלמה ברחבי הרשת. תוך דקות ספורות מהשידור החי הועלה הקטע המדובר לכל האתרים, והדיונים פתחו שוב איך לא, חזית מתקפות חסרת רחמים של שמאל מול ימין. עיקר הדברים היו אלה: "בגלל שהתרבות השלטונית שלנו משאירה לנו מרחב לחיות ולנשום אויר בין אלקין שהוא מן ראספוטין , בין מירי רגב וגופשטיין ואין פוצה פה ומצפצף…הרוח הזאת ששוררת בארץ מביאה אותי למצב שאני אומר די, אי אפשר! אני ציפור זקנה אני כבר אשאר פה, אבל ילדיי? לא בטוח שזה מה שאני רוצה".

את המילים הללו מצא לנכון לומר פרשן צבאי בכיר בלב הפריים טיים של הטלוויזיה הישראלית בערב יום שישי לעיניי ואוזניי עם ישראל. חשוב לציין כי אין זאת האמירה הראשונה שלו השנה שמעוררת מחלוקת וגורמת לסערה ציבורית יצרית ואמוציונאלית כל כך. בשבוע בו נרצחו בני הזוג נעמה ואיתם הנקין לעיניי ילדיהם, אמר דניאל באותו אולפן שישי, כי המחבלים ראו את הילדים של בני הזוג ולמרות זאת בחרו שלא לרצוח אותם גם. אמירה מצמררת ומקוממת שקשה היה להאמין שבכלל נאמרה, מעבר לעובדה שמאוחר יותר גם התבררה כאמירה מעוותת ולא נכונה, כאשר נתפסו המחבלים וסיפרו בחקירה את האמת לאמיתה בדבר אי הפגיעה בילדים. כאשר נאמרו הדברים אז , ברור היה שאי אפשר לגלות פרומיל של הבנה לגישה המעוותת הזאת שהעלה דניאל, הוא אומנם התנצל מאוחר יותר במהדורת חדשות 2, אבל כפי שאנחנו למדים, דניאל על כל תרומתו הצבאית ועל כל הפטריוטיות המוקרנת ממנו, מתחיל די לזייף לאחרונה. כנראה שכאשר עובדים בערוץ בו חטיבת החדשות היא חממה שמאלנית לוהטת, הדברים במוקדם או במאוחר מחלחלים גם אליך. דניאל כנראה טרם הבין שלמילותיו על במה זו יש משקל כבד מאוד, עם ישראל שמע את הדברים, האויבים האכזרים שלנו שרק מחכים שנעוף מכאן שמעו את הדברים, גם השונאים שלנו בעולם שמעו את הדברים. ראוי שיפנים ומהר, שאין הוא יכול להתבטא באופן הזה בשום צורה שהיא בתכנית חדשות מרכזית של הטלוויזיה הישראלית. בסלון ביתו אל מול ילדיו שיגיד להם כרצונו את כל אשר על ליבו ושייעץ להם כאוות נפשו להישאר או לרדת מהארץ.

דניאל הוא פרשן צבאי, דעתו האישית היכן ירצה שילדיו יחיו את חייהם היא לא חלק מסמכותו ותפקידו כפרשן צבאי. מי שטוען שמדובר בסתימת פיות, פשיזם ואי אילו קלישאות שחוקות ומעייפות לא מבין כנראה באיזה שכונה אנחנו חיים ולא מבין דמוקרטיה מהי. השר שטייניץ שנכח באולפן ושמע את הנאמר ענה לו בצורה בהירה ועניינית שלו הרצוג היה ניבחר לתפקיד שר הביטחון דניאל לא היה מתבטא כך, דניאל ניסה להכחיש וטען שלדברים שאמר אין שום קשר להיבחרותו של ליברמן, אשרי המאמין! רק אברמוביץ שמתמיד באובססיית השנאה שלו לנתניהו, ניסה להרגיע את דניאל והבטיח לו שביבי יסיים את תפקידו במהרה, כי יש לו שתי פרשיות על הראש, האחת פרשת ביביטורס והשנייה פרשת מעונות ראש הממשלה, פרשיות שבטח יגרמו לו ללכת הביתה ואז יבואו ימים אחרים כדבריו של אברמוביץ.

אזרחי ישראל ישבו איש איש בסלון ביתו והיו צריכים לצפות בקרקס העצוב הזה שסיפק ערוץ 2 לצופיו. בושה לערוץ 2, ובושה לרוני דניאל, עליו בדיוק נאמר המשפט זקנתו מביישת את בחרותו.

ליאת כרמון

ליאת כרמון

אולי יעניין אותך גם

חי ברשת-מנפץ לבנים

לשבור לבנים עם הראש

רץ ברשת: הילד מבוסניה שיש לו ראש חזק במיוחד

31 תגובות

 1. ישראלי ציוני

  הימני היחיד בפאנל חדשות 22 איבד עצמו לדעת.. אני מצפה להתנצלות, אחרת סיימתי סופית עם חדשות 22

  • התנצלות? אתם בימין הקיצוני ממש פתטיים. אולי תתיחס למהות של דבריו ותבין שמשהו לא בסדר במדינה?

   • קשה לך להגיד רק "ימין" השמאל הקיצוני חייב להוסיף לכל ימני את התואר "קיצוני" כדי להרגיע את עצמו שהוא שפוי (עאלק שפוי)

    שמאל, אתם קיצוניים, הזויים והכי חשוב נכחדים
    הקיצוניות שלכם מכלה בכם חחח

   • יילה שיעזוב תארץ הוא בלתי נסבל תתפוצצו הימין מתחזק ומתחזק אמן שהימין הקיצוני יקח בבחירות הבאות תתגעגע לנתניהו
    ואולי באמת תעשה טוב למדינה ותעזוב אתה ודומייך

   • למה לשמאל\ני מותר להכליל את כל הימנים, בחבורה אחת. אבל אסור לימני להכליל את כל השמאלנ\ים באותה דרך?!

  • אבירם פוליטי

   הוא לא ימני ולא כזה מבין גדול בשום עניין בטחוני. מה שהוא כן זה דינוזאור חטייר שהושיבו אותו מול המצלמה לפני 20 שנה ןמאז הוא תקוע שם יחד עם דינוזאורים אחרים כמו אברמוביץ שמסרבים להתפגר ואת הרעל הנוטף מהם הצופים האומללים גם צריכים לסבול.אני עם ערוץ 2 ו 10 גמרתי כבר מזמן.בושה למקצוע העתונות שנח ערוצי האל ג'זירה האלה

  • אולי באמת הגיע הזמן מי שלא טוב לו במדינה דמוקרטית מוזמן לעבור את הגבול לסוריה.
   או ארובה שמזמן לא בטוח ליהודי לגור שם אלה עם תתאסלם.
   בייייי ביייי.

 2. אליהו הנביא

  מה שלא בסדר במדינה זה שיש עכשיו תהליך בירור מול מורשת אוסלו, וערכי השמאל. תהליך לגיטימי לחלוטין. במקביל האליטה של השבט הלבן הולכת ונחלשת לטובת אליטות חדשות. גם זה תהליך טבעי ובעיני רצוי. בעולם אידאלי התהליך הזה היה נעשה בככפות של משי ובשיח מכבד. בעולם שלנו זה תהליך כואב ששני הצדדים תורמים לכך שהוא יהיה יותר כואב ממה שהוא בעולם אידאלי.
  כמי שהתנגד בכל נימי נפשו ובכל תא מתאי גופו לאוסלו בזמן אמת, וחש את אותה תחושת מחנק ואף למעלה מזה, באותם ימים רעים של – אוסלו, אוטובוסים מתפוצצים, התנתקות, והירי מעזה לת"א – אני יכול בהחלט להבין ולהיות אמפתי לתחושה הזו שקיימת בשמאל ובשבט הלבן.
  אכן רצוי ככל האפשר לחוש אמפתיה ולתרגם אותה למעשים ודיבורים.
  אבל אין בתהליך עצמו שום נזק אלא אדרבה זהו תהליך בריא וטוב. שאנחנו רק בתחילתו.

  • לדעתי את צודק.
   ויחד עם זאת הוא לא מדבר על ימין ושמאל . אלה על תרבות פוליטית קלוקלת שהאינטרס הפוליטי האישי בה הוא מעל האינטרס והצורך הלאומי קיומי . על זה ששרידות בשילטון היא לפני טובת המדינה , לפני הצרכים הביטחוניים והמדיניים שלנו .

  • אם אוסלו כל כך גרוע למה לא מבטלים אותו אתם אדוני הארץ תבטלו את האוטונומיה כבר רבונו

 3. אבולעפיה

  רוני דניאל מייצג את הגועל שעליו הוא מדבר בעצמו .

 4. הישב בצפון .

  ליאת כרמון , יפה כתבת , אהבתי !

 5. חילוני השמח בחלקו

  ימניים מטומטמים! לא יכולים לקבל את הכרעת העם?
  אופס…

  • לדעתי הוא הגזים מאוד …
   ויחד עם זאת הוא לא מדבר על ימין ושמאל . אלה על תרבות פוליטית קלוקלת שהאינטרס הפוליטי האישי בה הוא מעל האינטרס והצורך הלאומי קיומי . על זה ששרידות בשילטון היא לפני טובת המדינה , לפני הצרכים הביטחוניים והמדיניים שלנו .
   ראו רק מה קרה עם הסיוע האמריקאי שלא גדל , על יחסי ארהב ישראל וכו… וזה רק כי שלדון תומך ומנהל את ביבי וזה מה ששלדון רצה …. מדאיגגגגכב

 6. אסף אראל אביגדור

  בימים רעים אלו של ירי מעזה לתל אביב,התנתקויות,אוטובוסים מתפוצצים ושאר אירועי טרור בישראל ובכל העולם אין השקפה פוליטית של ימין או שמאל,יש את אותם אלו שרואים את המציאות כפי שהיא ויש את אותם אלו שלא רואים את המציאות כפי שהיא.אסף אראל אביגדור: 0546635411

 7. עדיף לעבור לערוץ 20 יותר הגיוני ואובייקטיבי עזבו את כל השמאלנים

 8. ״של נעליך מעל רגליך!״ שייקח את עצמו ואת הילדים שלו ושירד מהארץ הזאת שלא יאיים. לא צריך אותו בפאנל הבזיוני אנטי ציוני הזה וגם על ילדיו אני מוותר עם החינוך שהם בטח גדלו בו.

 9. מה עושים עם ילדים רוצחים נגיד בארה"ב?
  שווה לבדוק לדעתי ,כי האמריקאים רודפי צדק וותיקים

 10. התגובה מעלי לכתבה אחרת

  הגבתי בכתבה הלא נכונה ,פה זה לא הכתבה על המחבל בין ה 13 ?

 11. בתור בחור דרוזי שגדלתי בתרבות ערבית דרוזית מזרחית. אני מצער שהרבה אכזבות איתרתי בחיים שלי . וגליתי שיש גם יהודים ערבים ורוב המזרחים שדבר אחד מבדיל אותם מהערבים שסביבינו זה בסך הכל שפה. לא סתם נאמר שיהודים ומוסלמים הם בני דודים.
  ואז הבעיה שנובעת שהשמאל במדינה הולך ונהיה מעט כי הוא מאבד מהתרבות המערבית שלו והדמוקרטיה שהוא הטמיע פה בארץ וזה מה שמיחד את ארץ ישראל. המעצמה הדמוקרטית והאצילה. לצערי שזה רק במובן הדגל וההיסטוריה.
  נפגש עוד 10 שנים שחצי מהמדינה לא ירצה לשרת . ושליש אחר יהיה מוסלמים שמתכסים בצל של הדגל מהמפלצות שהים שלהם יצר.

 12. או לערוץ מסחרי שיש לו רק כאלה רחמנא לצלן אני בוחר לא לפתוח יותר את הערוץ בבתי

  • היה ונישאר מגעיל אבל לצערי זה ערוץ של כאלה שלא יכולים להכיל ולהודות שנכשלו מזלנו שהחמור יכול להגר מכאן אבל הוא לא גבר טראמפ ישלח את הבוגד למקסיקו וטוב אם ינחית אותו בסיודד חוארס

 13. רד מהארץ אתה ורבקה מיכאלי וצאו לנו מהוריד לך לאמריקה טראמפ מחכה לבהמה כמוך.
  מעולם הוא לא היה ימיני שיעוף ויקח את השרוף איתו.

 14. במקום לשבת עם המשפחה סביב שולחן השבת אתם רואים את הזבל הזה ועוד מתעצבנים?
  מי הוא בכלל? למה דעתו צריכה לעניין אותנו או להשפיע עלינו?
  שהילדים שלו יקחו את החטייר איתם ויעופו לאירופה , שם יתקבלו בקרב הפליטים המוסלמים בשמחה ובאהבה רבה

 15. רק ערוץ 20, השפוי ביותר קיים היום !!!!

 16. שיעשה לנו טובה שיעוף הוא והילדים שלו לאפריקה או משהו כזה פיזזזזזזזזזזזזז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.