4:24 18/03/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > רה"מ: "בתאגיד השמאל בוחרים לתת מקום לתומכי מחבלים"

רה"מ: "בתאגיד השמאל בוחרים לתת מקום לתומכי מחבלים"

נתניהו מגיב לפרסום ערוץ 20 על השעיית סמאח וותד מתפקיד ההגשה לאחר שהיללה מחבל ותוקף את "תאגיד השמאל"

"איך יראה השידור הציבורי תחת התאגיד? כתבת של תאגיד השמאל היללה מחבל. הייתם מצפים שהיא תפוטר? לא, היא רק ״מושעית״", כתב ראש הממשלה בנימין נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו. "בתאגיד השמאל בוחרים לתת מקום לתומכי מחבלים", תקף. ח"כ ציפי לבני (המחנה הציוני) בתגובה: "השנאה לא תנצח". ח"כ איימן עודה (הרשימה המשותפת) הצטרף ללבני וכתב בחשבון הטוויטר שלו כי "ראש ממשלה אובססיבי, משקר ורודף עיתונאית, בגלל ריטווט. משלב את שתי הנאותיו הגדולות הסתה נגד האזרחים הערבים והתקשורת. עכשיו בטח מעשן סיגר".


קודם לכן, פרסמנו כאן בערוץ 20 כי תאגיד השידור הציבורי 'כאן' החליט היום (ג') כי העיתונאית סמאח וותד, ששיתפה ציוץ המהלל מחבל, תושעה מהגשת תכנים בתאגיד עד להודעה חדשה. מהתאגיד נמסר כי וותד הושעתה "לאחר שהובהרו לה חומרת הציוץ ששיתפה והשלכותיו". עוד הוסיפו בתאגיד, כי "וותד הבהירה כי אין בשיתוף הציוץ הבעת תמיכה בתוכנו והיא איננה מעודדת או תומכת באלימות משום סוג". אולם הבהרה זו לא מתיישבת עם תגובתה הראשונית של וותד לערוץ 20 לפיה באסל אל ערג' אינו מחבל. "אני תוהה למה אתם אומרים 'מחבל', בעוד שאפילו בחדשות אמרו 'מבוקש', לא 'מחבל'", טענה העיתונאית. כך או כך, וותד תמשיך לעבוד כתחקירנית בתאגיד השידור הציבורי.

כזכור, אתמול (ב') פורסם לראשונה באתר ערוץ 20 כי עיתונאית תאגיד השידור הציבורי, סמאח וותד, שיתפה בחשבון הטוויטר שלה ציוץ המהלל את המחבל באסל אל ערג' (31) שחוסל בשבוע שעבר בהיתקלות לילית עם כוח ימ"מ ברמאללה.

הציוץ בחשבון הטוויטר של וותד
הציוץ בחשבון הטוויטר של וותד

 

וותד צייצה מחדש ציוץ של עמוד בשם "palestine info center" בו מופיע ציור של המחבל אל ערג' תחת הכיתוב "האינטלקטואל הוא הראשון להילחם ולעולם לא מוותר". המחבל פתח באש על כוחותינו בעת שפעלו לאיתור מבוקשים ואמל"ח באל-בירה שבאזור רמאללה. כוח ימ"מ איתר וחיסל אותו לאחר חילופי אש. אל ערג' (31), במוצאו מבית לחם, עמד בראש חוליית טרור שתכננה לבצעה פיגועים אל מול יעדים ישראליים. הוא תכנן פיגועים והיה מעורב ברכש אמל"ח. אל ערג' עצמו היה אחראי על רכישת האמל"ח.

הפטריוטים בדיון סוער בעקבות תמיכת עיתונאית התאגיד במחבל שחוסל על ידי לוחמי ימ"מ

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

סמל נתנאל קהלני הי"ד הובא למנוחות: "ילד מתנה"

מאות בני משפחה וחברים של סמל נתנאל קהלני הי"ד, שנרצח בפיגוע הדריסה ליד מבוא דותן, ליוו אותו הלילה בדרכו האחרונה. אביו: "לא יודע איך להמשיך את החיים"