23:07 20/04/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > רגב דורשת מהיועמ"ש לפתוח בחקירה נגד מוחמד בכרי
מתוך "הפטריוטים", א-ה בשעה 22:00

רגב דורשת מהיועמ"ש לפתוח בחקירה נגד מוחמד בכרי

שרת התרבות קוראת לפתוח בחקירה נגד השחקן-במאי הערבי-ישראלי בשל "ביקור במדינת אויב והסתה נגד המדינה". בכרי בלבנון: "נורמליזציה עם האויב הציוני היא בגידה"

שרת התרבות והספורט מירי רגב פנתה הבוקר (א') ליועמ"ש מנדלבליט בדרישה לפתוח בחקירה נגד השחקן-במאי הערבי-ישראלי מוחמד בכרי. הדרישה של רגב מגיעה עקב "ביקור במדינת אויב והסתה נגד המדינה" מצידו של בכרי.

במכתב ששלחה רגב ליועמ"ש כתבה השרה כי: "מוחמד בכרי הנו אזרח ישראלי. על פי הפרסומים השונים בכלי התקשורת מתברר כי בכרי שוהה בעיצומם של ימים אלו בלבנון לטובת השתתפות בפסטיבל תרבות העונה לשם "ימי פלסטין". בכרי, הידוע בעמדותיו הלעומתיות כלפי מדינת ישראל (מדינתו), הרהיב עוז וקרא למדינות ערביות המקיימות עם ישראל קשרים "בוגדות" – לטענתו ישראל היא לא יותר מאשר אויב ציוני שכל קשר עמה הוא בבחינת בגידה".

"מדובר בחציית גבול תרתי משמע. אבקש לפתוח בחקירה ולזמנו מיד עם נחיתתו בישראל. היעדר תגובה נחרצת מצד רשויות אכיפת החוק הנה מתן לגיטימציה לפעילות מסוג זה שאסור לנו לאפשרה", כך השרה.

Screenshot_20

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך תוכן, ערוץ 20.
ניר מועלם
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

צה"ל: "עפיפוני תבערה חצו לשטח ישראל וכובו"

הפרות סדר אלימות משעות הבוקר בחמישה מוקדים לאורך הרצועה בהשתתפות כ-3,000 פורעים פלסטינים שמבעירים צמיגים סמוך לתשתיות ביטחון ומעיפים עפיפוני תבערה