דף הבית > תרבות > רגב: "בושה שלא כיבדו את שירת 'התקווה'"

רגב: "בושה שלא כיבדו את שירת 'התקווה'"

שרת התרבות מירי רגב מאשימה: בתום אירוע לחלוקת פרסי "קיפוד הזהב" לתיאטרון הפרינג' שרו המנחים את המנון "התקווה" באופן מלגלג

האמנים שוב מרגיזים את שרת התרבות מירי רגב. ביום שישי נערך טקס "קיפוד הזהב", בו נבחרים השחקנים וההצגות המצטיינים בתאטרון הפרניג'.לדברי רגב, שהעלתה פוסט לעמוד הפייסבוק הרשמי שלה, מנחי האירוע זלזלו בהמנון הלאומי, אותו שרו.

"רגע לפני כניסת השבת נודע לי על ההתבטאויות הקיצוניות שהושמעו אתמול בסיומו של טקס 'קיפוד הזהב' של תיאטרון הפרינג' לצד הזלזול בהמנון 'התקווה' של מדינת ישראל", כתבה רגב.

השרה ציינה כי היא פגועה מהתנהגות מנחי האירוע, כיוון שבזכות החלטתה, הוכפל תקציבו בשנה האחרונה.

בדבריה התייחסה רגב לאירוע אשר קרה בסיום הטקס.  מנחי האירוע בני אלדר, אברהם הורוביץ ונדב בושם החלו בשירת "התקווה", כשרבים מהנוכחים באירוע היו בדרכם החוצה. לטענת השרה, הם התעלמו משירת ההמנון.

"לאור ההתבטאויות הקיצוניות וההתנהגות הבזויה של חלק מהאמנים, אני מתכוונת לבחון לעומק את אירועי הטקס של תיאטרון הפרינג', אשר בהחלטתי הוכפל תקציבו בשנה האחרונה", המשיכה השרה.

רגב סיכמה: "בושה וחרפה לאותם אמנים שלא כיבדו את המנון 'התקווה'. כל כך מצער, מכוער ומבייש שקבוצת אמנים מרשה לעצמה לזלזל בערכים, בסמלים ובהמנון מדינת ישראל שבשמם נלחמו ועליהם נפלו חיילים רבים".

 

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_4

"אומרים שהיה פה שמח פני שנולדתי"

20 ילדים חמודים במחווה מרגשת לאריק אינשטיין ז"ל. צפו בקטע מתוך "ח"י ברשת"

3 תגובות

  1. הנבחרת של הליכוד כל כך מביכה. חבורה של עסקנים עלובים.

  2. בושה שרגב הינה חברת כנסת בישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.