דף הבית > אקטואליה וחדשות > ראש הממשלה ייפגש עם טראמפ וקלינטון

ראש הממשלה ייפגש עם טראמפ וקלינטון

רה"מ נתניהו ייפגש מחר (א') עם שני המועמדים לנשיאות. יועצו של טראמפ: "כל הרעיון שאנחנו חייבים לוותר על יו"ש על מנת לשמר את צביונה היהודי של מדינת ישראל זה פשוט לא נכון"

ראש הממשלה בנימין נתניהו המבקר בימים אלו בניו יורק, ייפגש מחר (א')  עם שני המועמדים לנשיאות ארצות הברית, הילארי קלינטון מטעם הדמוקרטים ודונלד טראמפ מטעם הרפובליקנים, כך אושר הערב מלשכתו.

מלשכת ראש הממשלה אמרו כי הפגישות נקבעו ביממה האחרונה לאחר שיחת טלפון בין אנשי טראמפ לבין אנשיו של ראש הממשלה.  "לאחר שהיה ברור כי יש היתכנות לפגישה, יזמנו פנייה למטה קלינטון, כדי לשמור על איזון", נמסר בהודעת לשכת ראש הממשלה.

ראש הממשלה נתניהו נואם באו"ם. צילום: פלאש 90
ראש הממשלה נתניהו נואם באו"ם. צילום: פלאש 90

ראש הממשלה נמצא בניו יורק במסגרת העצרת הכללית של האו"ם וישוב לישראל ביום שני, לאחר הפגישות עם שני המועמדים.

טראמפ וקלינטון הגיעו לניו יורק לקראת העימות הטלוויזיוני הראשון ביניהם מתוך שלושה מתוכננים, שייערך באוניברסיטת הופסטרה בלונג איילנד ביום שני.

במקביל, דיויד פרידמן, יועצו של טראמפ,  נפגש עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן לאחר החתימה על ברית ערים תאומות בהפסטד שבניו יורק.

אם ייבחר, טראמפ יהיה הנשיא הרפובליקני הראשון במהלך כהונות נתניהו. מדברי היועץ פרידמן, עולה כי נתניהו יזכה לתקופת עדנה בנוגע לבנייה בהתנחלויות:  "הטענה שאם היהודים ישלטו ביו"ש מדינת ישראל כבר לא תהיה מדינה יהודית זה לא נכון, זה לא מה שמהספרים אומרים. אבל אם נלמד את המספרים, נראה שכל הרעיון שאנחנו חייבים לוותר על יהודה ושומרון על מנת לשמר את צביונה היהודי של מדינת ישראל זה פשוט לא נכון" אמר פרידמן

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

בנימין נתניהו ג'ייסון גרינבלט לע"מ

הקבינט אישר הקמת יישוב למפוני עמונה

זו הפעם הראשונה זה למעלה מ-20 שנה בה יוקם ישוב חדש ביהודה ושומרון. מטעם המפונים נמסר: "אנו מצפים שההחלטה תוצא מידית אל הפועל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.