5:35 27/05/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > פיירברג התפרצה בביהמ"ש: "למה הבאת אותי לפה?"

פיירברג התפרצה בביהמ"ש: "למה הבאת אותי לפה?"

ראשת עיריית נתניה התפרצה במהלך הדיון בבית המשפט. מעצרה הוארך ב-6 ימים

אחרי רמת גן, אשקלון, חדרה, עפולה, בת ים ואלעד – המבוכה הגיעה גם לנתניה. ראשת העיר, מרים פיירברג-איכר נעצרה גם היא בפרשת השוחד ומרמה בתחום הנדל״ן בעיריית נתניה.
לאחר שנחקרה פיירברג באזהרה במשרדי להב 443 משעות הבוקר בגין חשד למעורבות בפרשה, נעצרה במהלך חקירתה והובאה לדיון בבית המשפט בראשון לציון.

נחקרת באזהרה. מרים פיירברג
נחקרת באזהרה. מרים פיירברג. צילום: עיריית נתניה

במהלך הדיון בבית המשפט בראשון לציון, התפרצה פיירברג לעבר החוקר ושאלה: "למה לא חקרת אותי? למה לא הטחת בי את כל השאלות? למה הבאת אותי לפה? אמרתי שאני מוכנה להיחקר שעות, כל הלילה".
השופט ביקש ממנה להרגיע את הרוחות ולתת לעורך דינה לנהל את הדיון.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה בעשרה ימים, אך בסופו של דבר הוכרע כי הארכת המעצר תימשך 6 ימים.

לפי הטוען המשטרתי מיחידת להב 443, כבר 20 שנים נחקרת פיירברג בחשד לעבירות שבוצעו לכאורה בתחום הנדל"ן בעיר. רק בתום חקירה סמויה שנמשכה תקופה ארוכה, הובאה פיירברג למעצר גלוי.

קודם לכן דווח כי בנה, צפריר פיירברג, נחקר גם הוא בפרשה. זאת יחד עם עוד שלושה מהחשודים שעוכבו הבוקר לחקירה, שנעצרו אף הם במהלך חקירתם ויובאו לבית המשפט.

על פי דוברות המשטרה, היחידה ארצית של משטרת ישראל בשת״פ עם חקירות מס הכנסה מרכז ברשות המסים, בסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה, ביססו חשד לכך שגורמים העוסקים בתחום הבניה, פעלו לקידום ענייניהם בעיריית נתניה שלא כדין, בין היתר באמצעות מתן שוחד וטובות הנאה לגורמים בעירייה ולמקורבים להם, תוך שהמעורבים פועלים בניגוד עניינים ומבצעים שורת עבירות מרמה ומס.

החקירה מנוהלת בסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ומלווה על ידי המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה.

עיריית נתניה

במסגרת הפעילות הבוקר ערכו כוחות משטרה וחוקרי מס הכנסה ברשות המסים חיפושים בבתי החשודים ובמשרדיהם וכן במשרדים שונים בעיריית נתניה ותפסו מסמכים וחומרים לצרכי חקירה.

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

ח"כ שלי יחימוביץ' ויו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: פלאש 90

ניסנקורן זכה, יחימוביץ': "גניבת בחירות ממוסדת"

היו"ר המכהן ניסנקורן ניצח ברוב של למעלה מ-60%. המתמודדת ח"כ יחימוביץ' סירבה לקבל את התוצאות: "נגיש עתירה לקיום הבחירות מחדש תחת חוקי המדינה"

תגובה אחת

  1. ציון רמיאלי

    עוד ועוד נבלה גנבה ורמאית חבל שנתניה עים ראש עיר גנבה מספיק ראשי ערים גנבים יש בארץ הגנבים ישראל גם נתניה מצורף לחברים הישנים מר צבי בר מר ראש עיר בת ים לחיאני מר יקר ראש עירית אור יהודה מר דוד יוסף ועוד גנבים חבל מרים מקומך לא בעיר נתניה יותר חבל ועצוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.