9:53 21/09/2017
מבזקים
דף הבית > כלכלה > קורס הכנה לכיתה א', למה צריך את זה?

קורס הכנה לכיתה א', למה צריך את זה?

שנת הלימוד מגיעה לסיומה אך קורסי ההכנה לכיתה א' בעיצומם. העלות של קורס כזה מגיעה לאלפי שקלים אז למה ההורים מוכנים לשלם כל כך הרבה?

שנת הלימודים כמעט הגיעה לסיומה וקורסי ההכנה לכיתה א' כבר בעיצומם. הילד שלכם יתחיל ללמוד בשנה הבאה בכיתה א' ואין דבר מרגש מכך. אבל שיהיה לכם ברור, יש אפשרות שכאשר הוא יגיע לבית הספר, תגלו שהוא היחיד שלא יודע לקרוא וזאת כי שאר הילדים בילו בקורס הכנה לכיתה א'. העלות להורים מסכמת במאות שקלים בחודש. אך בעוד שהמומחים טוענים כי אין בכך שום צורך, ההורים ממשיכים לרשום את הילדים בהמוניהם: "כולם שולחים, אז למה שהילד שלנו ישאר מאחור?" אומרים הורים לילדים.
מיכל דליות או בשמה המוכר יותר 'סופר נני' טוענת שאין שום צורך בקורסים הללו "אנשים מפקיעים את התפקדים שלהם והתוצאה היא שמערכות מגלות את האחריות לדברים הללו. ההורים מבולבלים ולכן ממציאים להם מסגרות שירגיעו אותם. לדעתי אנחנו הופכים להיות חברה השגית ותחרותיות. אני קוראת להורים להרגע ולהקשיב לאנשי המקצוע לגבי מוכנות הילד לכיתה א'".

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ליצמן ולפיד. צילום: פלאש90

לפיד: "יש המון כסף"; ליצמן: "לא נתת שקל לנכים"

במהלך הדיון על העלאת קצבאות הנכות נוצר ויכוח בין לפיד ("יש המון כסף, אני יודע מה השארתי בקופה") לשר ליצמן ("רצית לתת 3 מיליארד למע"מ אפס, לא נתת שקל לנכים")