2:51 29/04/2017
מבזקים
דף הבית > חם ברשת > מזעזע: פעיל "זכויות אדם" מיידה אבנים על חייל צה"ל

מזעזע: פעיל "זכויות אדם" מיידה אבנים על חייל צה"ל

פעיל שמאל קיצוני התפרע עם חבריו ליד גבעת סלעית בבקעת הירדן תועד כשהוא מיידה אבנים על כוח צה"ל שהיה במקום

צפו: פעיל שמאל קיצוני מיידה אבנים על חייל צה"ל

"לקלל חיילים זה מגעיל. לזרוק עליהם אבנים זה כבר פלילי", כך אומרים בעמוד הפייסבוק DMU, בו פורסם לראשונה על תקרית קשה נוספת בה תוקפים פעילי זכויות אדם את חיילי צה"ל.

על פי DMU, התיעוד הועבר לגורמים במשטרה ובכוונתם גם לפנות לצה"ל ולמשרד הביטחון. "גיבוי במילים לא מספיק, הגיע הזמן לאכוף את החוקים ולנקוט יד קשה כנגד מפירי החוק מהשמאל הקיצוני ולגבות באמת את חיילי צה"ל שהפכו בשנים האחרונות למטרה של פעילי שמאל קיצוני מישראל ומהעולם כולו".

פרויקט DMU לקח חלק לפני מספר חודשים ביחד עם פורום גיוס העדה הנוצרית של האב גבריאל נדאף בחשיפתם של פעילי EAPPI ממועצת הכנסיות העולמית שמסתננים לארץ תוך שימוש כוזב באשרת תייר ושביחד עם פעילי שמאל קיצוני עוקבים ומתעדים את כוחות הביטחון, מעודדים פרובוקציות באירועים של הפרות סדר ונוקטים בעוד שורת צעדים כנגד מדינת ישראל.

אולי יעניין אותך גם

דגל ישראל בני ברק צילומסך

רשת הסירה את סרטון הדגל מבני ברק

לאחר הביקורת הציבורית, הוחלט באתר רשת להסיר את הסרטון בו הוצגו חרדים תוקפים כתב שמחזיק בדגל ישראל. "הסרטון אינו מפוברק, אך פוגע ברגשות הציבור"

7 תגובות

 1. נו באמת.. זאת לא זריקת אבנים.
  אל תבזבזו את זמן הקוראים שלכם בקריאות זאב זאב

 2. אלו טרוריסטים בריונים לא פעילים של כלום

 3. מה קרה לממשלה?איזה מדיניות של ליידי בוי.תעיפו אותו לבית סוהר ומשם לשלול לו את האזרחות.

 4. אתם שם בימין, איך שאתם אוהבים להתקרבן. הוא לא זרק לכיוון שלהם אלא לכיוון האדמה. חרם עליכם. להראות לכם אין ספור מתנחלים מכים פעילי שלום. להראות לכם סרטים שמתנחלים סוטרים לקצינים, להראות לכם איך מתנחלים מחבלים בג'פ צבאי, מנקבים גלגלים ועוד ועוד…

  • השמאל הקיצוני של היום זה המחבל של מחר אתם אלה ששולחים את השמאל הקיצון לזרוק אבנים לקלל את חיילי צה"ל לפגוע בהם בכל דרך ולעלות צילומים איך חייל מגיב במקום להכין את השבת ולהנות ממנה ההנאה שלכם זנ להגיע למקומות חיכוך ולהגביר את השנאה נכון משעמם בבית נולדו לחרחר מלחמה מהרגע שנולדו יש להם תפקיד לשנוא את האח היהודי בשם הדמוקרטיה ולתת גיבוי ודרך לאוייב האמתי שכל תפקידו בעולם זה לפגע להרוג בשם האיסלם שנו דרך אהבו את האחים היהודים שמישבים את הארץ הקדושה שלנו

 5. מזעזע שעדין יש אטומי מוח שמתכחשים למציאות.
  כאלה שמרמים את כולם ודורשים מכולם ללכת אחרי השקר כאילו כל מה שנאמר בכל המקורות היהודיים על רשעים יהודים זה שקר.
  התורה צודקת!
  יש יהודים רשעים ! רק גזען חושב שרק גוי יכול להיות אנטישמי!
  גם במחנות הריכוז פעל חוג של יהודים למען היטלר!
  ארגונים כמו "יש דין" "נשות ווטש" "רבנים למען" "שלום עכשיו" "הקרן לישראל חדשה" "תג ממאיר" ועוד ועוד הם הרישעות בהתגלמותה. שמאלנים ביחד עם ניאונאצים עוקרים מטעים של יהודים.
  טבעי לגמרי שאנטישמי שמאלן זורק אבנים כלפי יהודים, ממש כמו אנטישמי ערבי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.