דף הבית > אקטואליה וחדשות > פולארד: "העם תומך בי. הממשלה? לא יודע"

פולארד: "העם תומך בי. הממשלה? לא יודע"

צוות כתבים של הערוץ הראשון נתקל במרגל שפעל בשירות ישראל ומצא אותו מודאג לגבי העתיד. "זקוק לנס כדי לחזור הביתה"

כמעט שנה אחרי שחרורו, ג'ונתן פולארד מותש ומפוחד מהמעקב האמריקני. בשבוע שעבר נתקל המרגל הישראלי לשעבר בצוות צילום של הערוץ הראשון ודחה את פניותיהם אליו. "אסור לי להתייחס לשום דבר בעל ערך", אמר והשיב שוב ושוב לשאלות כתב הערוץ הראשון אמיר בר-שלום כי "אין תגובה".

אשתו פירטה ואמרה כי "כל דבר שהוא אומר עלול להעמיד אותו בסכנה גדולה". פולארד המפוחד נמצא במעקב מרגע שכף רגלו יצאה מבית הכלא בווירג'יניה והוא נמצא במעצר בית פתוח. פעמיים ביום הוא חייב להתייצב בתחנת המשטרה המקומית כשכל העת ידו כבולה באזיק אלקטרוני. על פי האיסור, פולארד לא יכול לשוחח עם עיתונאים למשך 5 שנים.

פולארד משתדל לשמור על נימוס אך מסרב לענות לשאלות צוות הערוץ הראשון, עד שזה מזדהה כצוות תקשורת מישראל. אשתו פונה למצלמה ומבקשת מהעם בישראל להתפלל עבורם. "אנחנו אוהבים את העם גם כן. ממש להרבות בתפילות שנבוא הביתה. מאד מאוד קשה בגלות. אנחנו רוצים הביתה".

ג'ונתן עצמו נבוך לשאלת כתב ערוץ 1 אמיר בר שלום ששואל אותו אם הוא מרגיש שישראל עדיין מאחוריו, ואומר "לא". "אני מרגיש היטב שהעם תומך בי", כשהוא נשאל אם הממשלה לא, עונה פולארד ש"הממשלה עושה את מה שהיא רוצה לעשות, אני לא יודע".

 

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

רה"מ נתניהו וראש ממשלת בריטניה תרזה מיי בפגישתם. צילום: קובי גדעון, לע"מ

נתניהו שוחח עם מיי והביע תנחומיו לעם הבריטי

ראש הממשלה התקשר למקבילתו הבריטית, הביע את תנחומיו למשפחות הנרצחים ואמר כי המלחמה בטרור משותפת לכולם. מיי הודתה לנתניהו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.