3:04 29/05/2017
דף הבית > כלכלה > על מה הם בוכים?

על מה הם בוכים?

בדיקת "כלכלי בלילה": לאן זורמים התקציבים הגדולים של משרד התרבות? כמה מקבלים התאטראות, להקות המחול ושאר מוסדות התרבות? מי סופג קיצוצים ומי טובע בכסף ציבורי?

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

אולי יעניין אותך גם

מחאת נהגי המוניות. צילום: פלאש90

ההוזלה במוניות בנתב"ג בוטלה: 'הדר' לא תיגש למכרז

החל ממחר רשות שדות התעופה תממש הבטחתה להתיר לכל המוניות להיכנס לנמל. בוטל המכרז בו זכו "הדר" ו"gett" שהיה אמור להוזיל את מחירי המוניות מהשדה ב- 31%

3 תגובות

  1. סילבי'ה כהן

    צריך לקצץ להם התקציב. גם אנחנו, העסקים הקטנים שחודשים אין עבודה. ולא מקבלים דבר מהמדינה. ורק משלמים גם כשאין עבודה.

  2. הצעותי לשרה מירי רגב היקרה – ככה לא נגיע לשינוי ורפורמות בתחום התרבות – ולכן יש לפעול בשכל יותר מאשר בצדק: 1) ל נ ת ק כל קשר וכל מגע עם פקידוני הקרנות לעידוד סרטי קולנוע ומימון התאטראות ולפעול בעיקר מ א ח ו ר י הקלעים ולא בנאומים צודקים שמשמשים ככלי ניגוח ונשק אלים של פרובוקטורים מקצועיים של הסמאל הקיצוני ושל "האומנים" שנקראים בטעות יהודים ו/או ישראלים. 2) ליבש (גם לגמרי) את מקורות המימון של ארגוני ההסתה והאפליה הגזעניים של "האומנים" כמו: "הקרן לעידוד סרטי איכות". 3) להקים קרן חדשה לעידוד הקולנוע של האוכלוסיות שבמשך כ- 70 שנה בוזו, הותקפו והודרו מהתרבות הישראלית (בעיקר בקרב חובשי הכיפות הסרוגות, מתנחלים, תושבי עיירות-הפיתוח. תושבי השכונות, ודתיים+בני עדות המזרח באופן כללי). 4) יש להחליף במהירות ובזריזות את כל הפוליטרוקים של הסמאל הקיצוני והבוגדני ממוסדות התרבות הממומנים ע"י המדינה וכספי הציבור. ב ק י צ ו ר – לשלוט כמו שצריך במעשים ורפורמות מאחורי הקלעים האפורים ולא בדיבורים שמייצרים שואו חסרי טעם לכל הכיוונים……!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. כל הכבוד לשרה
    חבל שהיא בכלל השתתפה בטקס הזה
    הגיע הזמן לנתק את הפלג לכל המקומות ששותים את כספי הציבור לחינם…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.