11:13 21/08/2017
דף הבית > ספורט > עיני: "שחקן שניסה להתחמק לא יהיה חלק מהנבחרת"

עיני: "שחקן שניסה להתחמק לא יהיה חלק מהנבחרת"

יו"ר ההתאחדות לכדורגל גיבה את המאמן הלאומי אלישע לוי בכל הנוגע ליד הקשה נגד השחקנים שמתחמקים מהזימונים לנבחרת. "זו זכות גדולה להיות בנבחרת הלאומית ולא חובה"

יו״ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני העביר למאמן הנבחרת הלאומית אלישע לוי מסר חד משמעי שהוא מחזק אותו בהתנהלות מול השחקנים בכל הקשור ליד הקשה נגד אלה שלא התאמצו להיות בנבחרת, וטענו לפציעות כדי לא לצאת למחנה האימונים בגרמניה.

מגבש תכנית: יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

עיני הבהיר: ״זו זכות גדולה להיות בנבחרת הלאומית ולא חובה. מי שלא רוצה להיות בנבחרת לא צריך להכריח אותו ולא לשכנע אותו להיות חלק מהנבחרת. לא צריך בכלל לבדוק את השחקנים אם הם פצועים באמת. שחקן שאמר שהוא פצוע צריך לשחרר אותו ואם אכן יתברר שהוא התחזה וניסה להתחמק אסור לו להיות עוד חלק מהסגל הלאומי״, עיני הבהיר את הדברים הללו והמאמן הלאומי שמקבל את ההחלטות לבד מקבל חיזוק משמעותי לקו הנוקשה והמוצדק נגד המתחזים.

בינתיים לוי רוצה להוריד את הנושא מסדר היום ולהתרכז בהכנות למשחק נגד אלבניה ביום ראשון. אחרי המשחק, בתקוה שהנבחרת תנצח ותבטיח למעשה את המקום השלישי, המאמן הלאומי לא יזמן את השחקנים שהוא חושד בהם שהעדיפו להתחמק ממחנה האימונים בגרמניה ומשני המשחקים נגד מולדובה ואלבניה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הפסד במשחק הבכורה למכבי תל אביב. צילום: האצר הרשמי של מכבי תל אביב

בית"ר ירושלים דרסה את מכבי ת"א

המאמן המחליף גיל לבנדה חגג על חשבונו של ג'ורדי קרויף שספג הפסד בכורה. שכטר (צמד) ו-ורד הכניעו את ראיקוביץ