17:25 28/05/2017
מבזקים

ערבים הציתו כניסת בית של יהודי בעיר העתיקה בירושלים

דף הבית > אקטואליה וחדשות > סקר: האם תגיעו לעצרת?

סקר: האם תגיעו לעצרת?

מחר בכיכר רבין תתקיים עצרת למען החייל א"א. לאחר לחצי השמאל, דוד ד'אור ואייל גולן ביטלו את השתתפותם. האם תגיעו בכל זאת?

"החלטתי אתמול לבוא ולתמוך בחייל ולחבק את משפחתו. מעולם לא חשבתי לצאת נגד הרמטכ"ל, אותו אני מעריך מאוד", כך הסביר אייל גולן את ביטול השתתפותו המתוכננת בעצרת התמיכה בחייל.

"לצערי, חלק מהציבור לקח את זה למקומות של ערכים ודמוקרטיה, בעוד כל רצוני היה לבוא לשיר ולחבק, בשם האמנות ובשמי כזמר, כאדם. לצערי, אני רואה שיש כאלה שלוקחים את רצוני למחוזות פוליטיים, כאילו אני מכריז מלחמה כנגד צה"ל. קיבלתי עשרות פניות מאנשים כמוני, שמצד אחד החייל חשוב להם, ומצד שני ערכי המדינה והצבא הם נר לרגליהם, ולכן החלטתי לבטל את השתתפותי בעצרת מחר. הדמוקרטיה שלנו, שלטון החוק וצה"ל הם ערך עליון עבורי", הסביר גולן.

גם דוד ד'אור נאלץ להסביר את עצמו ואמר כי  "כל הנושא מבחינתי יצא מפרופורציה", אמר הבוקר, "בסה"כ רציתי להביע אמפתיה למשפחת החייל, זו לא אמירה נגד הרמטכ"ל או נגד הצבא חלילה, אני מאמין במערכת המשפטית שלנו, אני לא אדם פוליטי והניסיון לשייך אותי לזרם כזה או אחר אינו רלוונטי, הבעתי תמיכה אנושית במשפחה שנמצאת במצוקה, לא ידעתי שמדובר באירוע עם אוריינטציה פוליטית".

 

 

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

משפט לא הוגן. אלאור אזריה. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

דחיית הגישור מוכיחה – הצבא רוצה הרשעה מהדהדת | פרשנות

גם השופטים הבינו כי משפט אזריה לא סתם ערער את החברה הישראלית, הוא טלטל את צה"ל ואת הציבור, בגלל שאף אחד לא יכול לראות לוחם מצטיין עומד לדין על חיסול מחבל

תגובה אחת

  1. למי שלא יודע, הסקר אמור להראות כמה "ימנים" לעומת "שמאלנים" נכנסים לאתר הזה.
    בגלל שזה סקר ביזיוני אני קורא לכולם להצביע לא אגיע בכל מקרה למרות שאני אהיה שם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.