23:34 22/09/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "סופות ההוריקן – זעם של הטבע על הבחירה בטראמפ"
לורנס בראיון. צילום: ערוץ 4 הבריטי

"סופות ההוריקן – זעם של הטבע על הבחירה בטראמפ"

השחקנית האמריקנית ג'ניפר לורנס עוררה זעם לאחר שאמרה בראיון כי סופות ההוריקן שפקדו את המדינה עשויות להיות תוצאה של בחירתו של דונלד טראמפ כנשיא ארה"ב

השחקנית האמריקנית ג'ניפר לורנס (משחקי הרעב) עוררה זעם לאחר שאמרה בראיון כי סופות ההוריקן שפקדו את המדינה עשויות להיות תוצאה של בחירתו של דונלד טראמפ כנשיא ארה"ב.

לורנס אמרה את הדברים במהלך קידום סרטה החדש "אמא!" באנגליה. "זה מפחיד. השפה החדשה הזו שנוצרת, אני כבר לא מזהה אותה. זה גם מפחיד לדעת שזה הוכח במדע ששינוי האקלים נובע מהתנהגות האדם ואנחנו מתעלמים מזה. והקול היחיד שיש לנו הוא ע"י הצבעה", אמרה לורנס בראיון לערוץ 4 הבריטי. "הצבענו וזה באמת מזעזע. את יודעת, את צופה בסופות ההוריקן האלה עכשיו וזה קשה, במיוחד כשמקדמים את הסרט הזה, לא לחוש את זעמה של אמא טבע".

לורנס, צילום מסך; טראמפ, רויטרס
לורנס, צילום מסך; טראמפ, רויטרס

"זה גורם לקיטוב ומרגיז. שמעתי וציפיתי בדברים בטלויזיה בארצי שמוטטו אותי וגרמו לי לחלות וזה מאוד מבלבל", הוסיפה השחקנית. "אני לא חושבת שטראמפ מבלבל, אני חושבת שאני יודעת בדיוק מה הוא". גולשים בטוויטר קראו להחרים את סרטיה של לורנס בעקבות ההערה. בעבר טענה השחקנית כי בחירתו של טראמפ תהיה "סוף העולם".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

רה"מ נתניהו והנשיא טראמפ בפתח פגישתם בניו יורק. צילום: אבי אוחיון, לע"מ

תשעה מנהיגים בתשעה ימים | פרשנות

נתניהו מסכם שבוע וחצי מוצלחים במישור הדיפלומטי. עכשיו הוא צפוי לדרוש מטראמפ שגם יממש את האיומים שלו נגד איראן