מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו על פרשת הצוללות: "תורידו הילוך"

נתניהו על פרשת הצוללות: "תורידו הילוך"

התייחסות פומבית ראשונה של ראש הממשלה להחלטת היועץ המשפטי לממשלה בפתח ישיבת הליכוד. "אני הולך להיות פה עוד הרבה זמן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בפתח ישיבת סיעת הליכוד "יש מי שמתעקש כל הזמן להשחיר את פניה של מדינת ישראל, יש כאן תעשייה של דכדוך שבמסגרתה מספרים לנו כמה רע פה, כמה לא טוב פה".

"אני אומר לכל מי שאצה לו הדרך תורידו הילוך, אתם יכולים להירגע, אמר נתניהו בהתייחסו לפרשת הצוללות. ראש הממשלה, ששובר היום את שיאו של דוד בן גוריון בכהונה ממושכת כראש הממשלה הוסיף בעקיצה כי הוא "הולך להיות אתכם עוד הרבה זמן".

ראש הממשלה פנה לחברי האופוזיציה: "אתם רוצים לשכנע את הציבור? תציגו את העמדות שלכם, אנחנו נציג את העמדות שלנו והציבור ישפוט".

אולי יעניין אותך גם

סבא קאוור

"אתה יהודי. אם תינצל, תעשה משהו טוב עבור העם שלך"

את המילים שכתבה לו אמו רגע לפני שנשאר לבד בגטו, מיכאל הקטן מעולם לא שכח. כששרד את השואה ועלה לארץ, זכה גם להגשים אותם. כתבתנו מרב לרנר על סיפורו של סבא שלה, מיכאל אוריך

2 תגובות

  1. אדוני ראש הממשלה אל תתייחס לאנשי תיקשורת הכלבים נובחים ושיירה עוברת. השמאל אף פעם לא קיבל את החחטת העם. אתה צודק תישאר ותישאר על חמתם תישאר.

  2. אסף אראל אביגדור

    אם נצא לרגע מתוך הנחה שדבריו של עו"ד דווד שמרון נכונים וראוי לחשוב שהם אכן כאלה,נזכור שמשרדו ייצג את מיקי גנור במשך שנים ארוכות בנושאים אלו ואחרים ןלאחר שנוהל משא ומתן עם החברה הגרמנית ששקלה לשכור את שירותיו,ייעץ דווד שמרון למיקי גנור כיצד להתנהל מולה.אם כן שום צוללות או ספינות לא מול ממשלת גרמניה וגם לא מול ממשלת ישראל.ראש הממשלה אף לא ידע מכך ולכן אין לו קשר לנושא.כל שנותר לוודא שגרסתו של עו"ד דווד שמרון נכונה ואם כן אין ולו קצה קצהו של סיפור שאינו כשר.ראוי שנזכור שכל גיבובי המילים והפרשנויות שהוענקו על ידי גורמים שונים לפרשה לא הציגו כל הוכחה,כלומר חלק חסר שאיכשהו ישלים את הסיפור ויהפוך אותו לכזה שלפחות לכאורה מלא בשחיתות.ככל שחולף לו הזמן,מתגלים פרטים נוספים שמציירים את הנושא ככשר והוא כל כולו בועה עיתונאית אחת גדולה שנופחה מעל ומעבר לכל פרופורציה,כנראה בידי אוייבי ראש הממשלה.ביממה האחרונה נאלצו אף הם להודות שהפרשה שלכאורה מלאה בשחיתות,היא כזו שאינה נדבקת.אפשר לומר דברים רעים על התנהלות ראש הממשלה אך לרמוז שהוא כביכול מושחת שלא חושש לרתום את מערכת הביטחון,לגייס את צה"ל,את ממשלת גרמניה או את העולם כולו וכל זאת לשם גזירת קופון לעצמו ולמקורביו,בלתי אפשרי,כי עם ראש ממשלה כזה,זה בלתי אפשרי.פרשה שממנה נעדר החלק החסר ומשמעותו ההוכחה לשחיתות אינה פרשה שלמה,היא בעיקר מלאה בדברי הבל.אסף אראל אביגדור: 0546635411

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.